Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler / 30 Mayıs 2012 / ANKARA

uyduumut

0
Üye
1 Şub 2012
66
4
8
30 Mayıs 2012 tarihinde Ankara’da Hotel Midas’ta yapacağımız “Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler” Bilgilendirme Seminerinin ana konuları:
• Yakınsama Teknolojileri ve Mobil İletişim
• Headend Dağıtım Sistemleri
• Fiber Optik Dağıtım Sistemleri
• IPTV Dağıtım Sistemleri

“Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler” konulu Bilgilendirme Semineri; Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) gibi kamu kurumlarının destekleriyle gerçekleştirilecektir. RTÜK Başkanı Sayın Prof. Dr. Davut Dursun’un protokol konuşması yapacağı Bilgilendirme Seminerine katılım ücretsiz olup, Yemek rezervasyonunun ve Sertifikaların eksiksiz hazırlanabilmesi için katılım formlarının doldurup gönderilmesi gerekmektedir.

UYDU DÜNYASI DERGİSİ

KATILIM FORMU

Firma Adı :_________________________________________________ _______________________
Yetkili : __________________________________________________ _____________________
Tel : _________________________________ Faks: _____________________________________
Adres : __________________________________________________ __________________________
__________________________________________________ _________________________________
İlçe / İl : __________________________________________________ ______________________
E-posta : __________________________________________________ ______________________
Katılımcı : 1)________________________________________________ _______________________
2)________________________________________________ ______________________

LCV: Hacer Güder - Kadriye Özfescioğlu
Tel - Faks: 0216 463 28 48
E-posta: [email protected]