Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler Semineri

uyduumut

0
Üye
1 Şub 2012
66
4
8
Uydu Dünyası / MultiMedia ve IP Media Dergileri 2012 seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. İlki 29 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleştirilen “Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler” konulu Bilgilendirme Semineri’nin ikincisi 30 Mayıs’ta Ankara’da yapıldı. Seminerin üçüncü ayağı ise 27 Haziran 2012 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) ile Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) gibi kamu kurumlarının destekleriyle 27 Haziran 2012 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler Seminerinin devamı İzmir ve Bursa’da planlandı.

Seminerin ana konu başlıkları
• Yakınsama teknolojileri
• Toplu konutlarda TV dağıtım sistemleri (Headend)
• Fiber optik TV dağıtım sistemleri
• IPTV dağıtım sistemleri

“Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler” konulu Bilgilendirme Seminerine; Kamu Kurumları, İnşaat Taahhüt ve Proje Firmaları, Uygulamacı Kuruluşlar, Belediyeler, Otel / Site / AVM Kuruluşları, Uydu / Güvenlik Firmaları, Entegre Sistem Çözümleri sunan Kuruluşlar ve Toplu Konut Kuruluşlarının yöneticileri davet edilmiştir.

Organizasyona katılım ücretsiz olup, katılım sayısı sınırlı olduğundan ücretsiz katılım formunu doldurup [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Detaylı bilgi için

Serap Özdemir - Kadriye Özfescioğlu
Tel - Faks: 0216 463 28 48 - 0216 380 45 15
E-posta: [email protected] - [email protected]
www.uydudunyasi.com.tr

uyduumut

0
Üye
1 Şub 2012
66
4
8
27 Haziran'da Antalya'da yapılacak olan Sayısal Yayıncılık Teknolojilerinde Gelişmeler Seminerinin ana konuları;
• Yakınsama Teknolojileri
• Headend TV Dağıtım Sistemleri
• Fiber Optik Dağıtım
• IPTV Sistemleri

Seminere katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin katılım formunu mutlaka doldurup göndermeleri gerekmektedir.

Katılım formu talebi için
[email protected] / [email protected]
irtibata geçebilirsiniz.