Neler yeni

Selam Arkadaşlar

tv17

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşlar herkeze merbalar ben foruma yeniden üye oldum diğer profilim (ANİL) olarak kaldı ne yaptımsa sistem çalışmadı tüm taracıyıları denedim olmadı hep hata verdi bende tekrardan @tv17 olarak foruma kayıt oldum yani yabancı birisi değilim mesaj sayısı hiç önemli değil yeterki hep beraber olalım hepinize kolay gelsin.

dijimemo

Administrator
Yönetici
Administrator
Webmaster
Web sitesi
www.next.web.tr
Arkadaşlar herkeze merbalar ben foruma yeniden üye oldum diğer profilim (ANİL) olarak kaldı ne yaptımsa sistem çalışmadı tüm taracıyıları denedim olmadı hep hata verdi bende tekrardan @tv17 olarak foruma kayıt oldum yani yabancı birisi değilim mesaj sayısı hiç önemli değil yeterki hep beraber olalım hepinize kolay gelsin.
Hoşgeldiniz.

Eski @ANİL üyeliğiniz Yeni @tv17 üyeliğiniz ile birleştirilmiştir.

Mesajlarınız ve statünüz kaybolmayacaktır.

İyi forumlar dileriz.

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Çanakkale geçilmez hemşo boğaz girişinde var.Üstat kardeşimizin dediği gibi mesajlar önemli değil foruma olan desteklerimiz önemli.İyiki varsın;Tekrardan hoşgeldiniz iyi çalışmalar.

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Hoşgeldiniz.

Eski @ANİL üyeliğiniz Yeni @tv17 üyeliğiniz ile birleştirilmiştir.

Mesajlarınız ve statünüz kaybolmayacaktır.

İyi forumlar dileriz.
memet kardeşim 2 sene önce benzer bi olay benim başıma gelmişti Türkçe karakter den olabilir demişlerdi info bilgileride karışık bi şekil almıştı ordada lokasyon olarak benzr yazıydı Türkiye Cumhuriyeti büyük harf ü ve i di küçük harfe döndürdü site admini sorun çözülmüştü.

ANİL ANiL O uyuşmazlığı hatırlattı.