Neler yeni

Sevgililer Gününü Yalnız Geçirmek İstemeyenler için En İyi Flört Uygulamaları

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
87
#1


Sevgililer gününü yalnız geçirmek istemeyenler için en iyi flört uygulamalarını bir araya getirdik. Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.
Bir sevgililer günü daha geldi çattı. Herkes sevgilisiyle güzel vakit geçirmek için çeşitli planlar üzerinde yoğunlaşmışken, kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızı yanınızdan ayırmadığınız gibi, yanınızdan ayırmadığınız bir sevgili bulmanız için hazırladığımız listeyi incelemenizi öneririz. Uygulamaları telefonunuza indirin, hayatınızın aşkını bulun ve delicesine sevin, kıskanın, aşk acısı çekin. Şaka bir yana, isterseniz uygulamaları incelemeye başlayalım.

Badoo231 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan uygulama, bu alanda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Mobil ve masaüstü cihazlar üzerinden kullanılabilen Badoo ile yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir ve hatta buluşma bile ayarlayabilirsiniz. Konumunuzu kullanarak, yakınınızdaki kullanıcıları listeleyebilirsiniz. Ortak ilgi alanlarınızın olduğu kişileri bularak onları beğenebilir, beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İndir

Badoo Windows-phone

Windows Phone için Arkadaş Bulma ve Sohbet Uygulaması


İndir

Badoo iOS

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygyulaması


İndir

Badoo Android

Android için Arkadaşlık Uygulaması


TinderEn çok tercih edilenler arasında yerini alan Tinder uygulaması da beğenmeye dayalı çalışıyor. Yakınınızda bulunan ve sizi beğenen kişileri tespit edebileceğiniz uygulamada,
sizi beğenen kişiler arasından sizin de birini beğenmeniz durumunda o kişiyle sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İndir

Tinder Android

Android için Arkadaşlık Uygulaması


İndir

Tinder iOS

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygulaması


happnhappn aynı yerdeki potansiyel taliplerinizi keşfetmenize veya aynı yerde bulunup konuşmaya çekindiğiniz kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olan bir arkadaşlık uygulaması. happn kullanıcıları kendileriyle aynı yerde bulunan diğer happn kullanıcılarını uygulama üzerinden keşfedebiliyorlar ve ortak ilgi alanlarını, arkadaşlarını görebiliyorlar. Eğer iki tarafta birbirine onay verirse yazışabiliyorlar ve bir çay içmeye gidebiliyorlar.

İndir

happn Android

Android İçin Arkadaşlık Uygulaması


İndir

happn iOS

iPhone Ve iPad İçin Arkadaşlık Uygulaması


İndir

happn Windows-phone

Windows Phone için Konum Bazlı Arkadaşlık Uygulaması


TwooTwoo gün geçtikçe artan kullanıcı sayısıyla dikkat çeken bir arkadaşlık uygulaması. Twoo'da çeşitli filtreler kullanarak kendinize uygun partner adaylarını arayabilir, profillerine göz atarak onlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar birbirlerinin farklı fotoğraflarına da göz atabiliyorlar. Twoo profiliniz ziyaret edildiğinde size bildirimler veriliyor. Bu sayede kimin sizinle ilgilendiğini öğrenebiliyorsunuz:

İndir

Twoo Android

Android için Arkadaşlık Uygulaması


İndir

Twoo iOS

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygulaması


SkoutDünya’nın her yanından kullanıcıların bir araya geldiği Skout uygulaması ile durum güncellemeleri, fotoğraf ve video paylaşımı gibi özellikler bulunuyor. Beğendiğiniz birini bulursanız direkt olarak onunla konuşmaya başlayabilir, ya da daha sonra sohbet etmek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz. Eğer şansınıza güveniyorsanız, cihazınızı sallayarak rastgele biriyle sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

İndir

Skout Windows-phone

Windows Phone 8.1 için Popüler Sohbet Uygulaması


İndir

Skout Android

Android İçin Ücretsiz Sosyal Ağ ve Sohbet Uygulaması


İndir

Skout iOS

iPhone ve iPad İçin Sosyal Ağ Uygulaması
InstaMessageInstagram’daki kullanıcıların birbirleriyle mesajlaşmasını sağlayan uygulama ile Instagram’daki popüler kişilere ulaşarak şansınızı deneyebilirsiniz.
Fotoğraflarınızı da mesaj olarak gönderebilme imkanı sunan uygulama ile özel olarak fotoğraf alış-verişi de yapabilirsiniz.

İndir

InstaMessage iOS

iPhone ve iPad için Instagram Kullanıcıları Sohbet Uygulaması


İndir

InstaMessage Android

Android için Instagram Arkadaşları Sohbet Uygulaması


BlendrKonsept olarak Badoo uygulamasına benzeyen Blendr ile karşılaşmalar oynayarak karşınıza çıkan kişileri beğenip, favorilerinize ekleyebilirsiniz.
Karşı taraf da aynı şekilde sizi beğenince direkt olarak sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz. Ayrıca profilinizi gezen kişileri de ayrı bir bölümde görebilir, yakınınızda bulunan kişileri listeleyebilirsiniz.

İndir

Blendr Android

Android için Arkadaşlık Uygulaması


LovooŞık arayüzüyle birlikte başarılı bulduğum bir diğer uygulama da Lovoo adlı uygulama. Yakınınızdaki insanları bularak fotoğraflarına ve hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.
Onları beğenerek sohbet etmek için ilk adımı atabilirsiniz. Eşleşmeler sayesinde size uygun adayı gösteren uygulama aracılığıyla aradığınız kriterlerdeki kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz
.

İndir

Lovoo Android

Android için Arkadaşlık Uygulaması


İndir

Lovoo iOS

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygulaması


OkCupid DatingDünya’nın her yerinden çeşitli arkadaşlıklar kurmak ya da buluşmalar ayarlamak için kullanabileceğiniz bir başka uygulama da OkCupid Dating.
Bir buluşma ayarlamak için gereken bilgileri girerek, sizinle kimlerin görüşmek istediğini görebilirsiniz. Güçlü bir eşleştirme algoritmasına sahip olan uygulama ile belirlediğiniz kriterlerdeki kişiler arasından en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

İndir

OkCupid Dating iOS

iPhone ve iPad için Sosyal Ağ Uygulaması


İndir

OkCupid Dating Android

Android için Sosyal Ağ Uygulaması


TangoBu uygulamayı kullanarak da size yakın olan kişileri görebilir, profillerini inceleyebilir ve hatta direkt olarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tango uygulamasını ayrıca arkadaşlarınızla iletişim için de kullanabiliyorsunuz.

İndir

Tango Windows-phone

Windows Phone için Ücretsiz Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Uygulaması


İndir

Tango iOS

iPhone ve iPad İçin Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Uygulaması


İndir

Tango Android

Android İçin Görüntülü Konuşma Uygulaması