Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Son çıkan test yazılımı yüklü. Menüler çıkmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

schneider

0
Üye
7 Ağu 2012
6
0
1
Arkadaşlar Next machına 3D Çift tuner. Son çıkan test yazılımı yükledim. Menüye basınca ekranda boş mavi sayfa çıkıyor. Radyoya basınca akan şelaleyi gösteriyor. Sorun yok. Ses arttırma ve azaltma ekranda gözükmüyor. Ama sesi azaltıp çoğaltıyor. Ok deyince kanallar ekrana gelmiyor. Boot modunda tekrar test yazılımını yüklesem düzelir mi?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar Next machına 3D Çift tuner. Son çıkan test yazılımı yükledim. Menüye basınca ekranda boş mavi sayfa çıkıyor. Radyoya basınca akan şelaleyi gösteriyor. Sorun yok. Ses arttırma ve azaltma ekranda gözükmüyor. Ama sesi azaltıp çoğaltıyor. Ok deyince kanallar ekrana gelmiyor. Boot modunda tekrar test yazılımını yüklesem düzelir mi?

Arkadaşım selamlar cihazınızı TÜPLÜ tv demi kullanıyorsunuz.?

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
haydar hocam sanırım tüplü de kullanıyor
sayın shncder kumandanızın en üst te color tusuna ekrana görüntü gelene kadar tek tek basın

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam sanırım tüplü de kullanıyor
sayın shncder kumandanızın en üst te color tusuna ekrana görüntü gelene kadar tek tek basın

Öncelikle merhabalar Sn.Arkadaşım bizler BURAYA yazan arkadaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.Lakin maalesef arkadaşlarımız bazen bu şekilde VURDUMDUYMAZLIK örneği gösterip bir daha önemsemiyor bile.Söz konusu arkadaşımız dün akşam konusunu açmış görür görmez hemen cevap verdim,fakat bir daha kendisi konusunu takip etmedi.Ayrıca bununlada yetinmeyip BUGÜN öğlen saatlerinde TF da aynı konuyu açmış FORUMUMUZDA olduğu gibi aynı şekilde cevap verilmiş.Yani işi görüldüğü için bir daha gelipte bakmaz buraya takii bir daha işi düşene kadar...Neyse ben size hassasiyetiniz için nacizane TEŞEKKÜR ediyorum.Arkadaşımızın sorunu çözüldüğü için artık konunun daha fazla açık kalmasına gerek yok konuyu kapatıyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...