Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Son güncelleme sonrası Kanallar Şifrelendi

sefa0505

0
Üye
7 Ağu 2012
15
0
1
arkdaşlar başka konu açmayın demiştiniz yukardaki konularda.
ama orada sinyal azlığından şikayet vardı bende o yok.
Ben son güncelleme ve biss keyi yaptım. sonra atv,eurosport,a haber,fox v.b. kanallar şifrelendi hiç açılmıyor.

normal diğer şifreli olan yabancı kanallarda keyi yüklediğim halde açılmıyor. neden böyle oluyor bilmiyorum.yani 2 sorun var normal türk kanalları şifrelendi, diğer şifreli olan yabancı kanallar da açılmıyor biss key yaptığım halde.

not: bende tek çanak var ve türksat çekiyor...

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Cihazınızdaki kanal listesini silip yeniden yükleyiniz.Ondan sonrada emuyu aktif ediniz.Yabancı kanallar derken sadece Türksattaki emu ile izlenebilen kanalları seyredebilirsiniz.Çünkü tek Türksat çanağınız var.Kolay gelsin.

sefa0505

0
Üye
7 Ağu 2012
15
0
1
Cihazınızdaki kanal listesini silip yeniden yükleyiniz.Ondan sonrada emuyu aktif ediniz.Yabancı kanallar derken sadece Türksattaki emu ile izlenebilen kanalları seyredebilirsiniz.Çünkü tek Türksat çanağınız var.Kolay gelsin.

türksat içindeki yabancı kanallar hangileri acaba? discovery-animal planet sinema kanallarıo falan varmı?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
yabancı kanallar için çanak taktırsam ozaman çekermi biss key ile.

Hotbird yada Astra uydularına yönelik çanak taktırırsanız evinizde internet var ise cihaza bağlayarak,cihazın ücretsiz server uygulamasından yararlanarak bir çok içerikte kanalı seyredebilirsiniz,ama internet yok ise Astra uydusunda şifreler ile izlene kanallar var forumda yazar hangileri olduğu.

sefa0505

0
Üye
7 Ağu 2012
15
0
1
Ben şimdi o çanağı taktırdığım zaman, cihaza interneti taktığım zaman biss key v.b. şey olmadan direk animal planet(belgesel kanalları), sinema kanalları falan bunları izleyebilecekmiyim?