Neler yeni

sorunlar..istekler DOKTORA YAZIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doktornext

Super Moderator
Yönetici
Super Moderators
burdayımmm........bana forumdan bildirim atmayın bakamıyorum....artık düzenli burdayım haydar babanın yanında ona göre denk olsun ayaklar....gelsin benden emular kıyaklar:congratulatory:

Son düzenleme:

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Sonucda siz hancı biz yolcuyuz mekanına Tekrar hoşgeldiniz Üstadım.

Bayrama Mutlulukla girecegiz desenize (Ab sat grubu ve bazı uydulardaki değişenler için auto emu geliyormu yoksa )...

Not: Haydar ustaya fazla kaynıyorduk hanii yükü hafifler :cheers: birlikte olursanız bizleride :ekip:

oto emu diye bişey yok....oto emu dediklerini interneten çekin manual olur...havuzda key varsa cihaz sadece kanal değişince 10 sn içinde açmassa otomatik havuza sorgu yolluyor ve yayın açılıyor yada bu işlem uyuddan data üzerinden yapılıyor.....o keyler olsa 10 dk sonra zaten cc camda açılır...full gitti diyemiyecem ama bayramdan sonrayı beklemek gerek kesin çözüm olurmu bye bye mi

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdinç

Özel Üye
Özel Üye
tekrar hoşgeldiniz üstadım.
MGcamd eklenmesini istiyorum, siyah menülü cihazlarda oldu gibi.Saygılar

olanlar sadecegörsel ... tek söyleyeceğim cihazın uzaktan erişimi yoksa bu sadece newcamd nin adı değişmişi...tüm mgcamd hesapları newcam d de çalışır...kısacası varsa hesap gir çalışır..
fakat adamlar bunu başka amaçla kullanıyor diyelim emu cc cam vb açılmayan bir paket var...hesap verse anında çalınır..ama cihaza uzaktan erişim varsa bunu korumalı bir şekilde cihaza giriyorlar ve çalınması önleniyor..
internette yazılan saçmalıkları bırakın..mgcamd newcamd nin cc cam versiyonu..her paket farklı port yerine tek porttan alınıyor..hesap bu desem asla bulamassın çünkü asla açık verilmez..cihazlara uzaktan erişim yoksada zaten sana hesap yollanmaz..şu anda rusya tarafında iranda vb populer tek espriside güvenliği...menüde olması yada olmaması çok sorun değil...zaten tek bir paket gizlendiğinden newcamd gibi gizlenen paketin portunu girmek yeterli..ama olmayan bir hesap... pratikte baz fark mgcamd ile paket bilgisininde iletilmesi new cam d de bu yok..bu teknik kısmı...ama test için tek hesap bulamazsın..hepsi newcamd hesabı ve bisürü newcam-mgcam hesap konvertörü var internette rtmp ve http altyapı farklı olsada convert ederek çalışır ıptv de buda öyle

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
cafi Nickli Üyeden Alıntı
doktor üstadım next 2000hd cx cihazına çıkıcak yazılımda görüntülü ve görüntüsüz kanal taşıma seçeneği olursa çok iyi olur

Daha önce bir kac kez yazdim ayni isteyi @cafi doktor görmezden geldi heral de bu sefer de görmuycek kesin.

Aklima yeni geldi eski 2000 serisin de kanallar arasi otamatik gecis vardi yeni 2000 de aynisi eklene billirmi sebe kanal düzenleme yaparken her seferin de info tusuna basmak gerek kalmadan düzenleme daha hiz olur.

Daha önce de yazmisdim yeni yazilimda iptv bölümün ülkelere göre radiyo lar olmasi cihaz ilk ciktigin da vardi.

Ayarlar da kanal gecisleri
Donarak
Solarak
Karanlik bu secenekler icerisine ilk cikan 2000 serisin de oldugu gibi
OTAMATIK GECIS
n de eklenmesi daha önce 1 kac kez dile getirmistim @doktornext gözünde kacmis heral de cikacak yazilim da eklenir

Beni de kucuk bi istegim olacak gerci daha once de yazdim machine 3D kasali olan icin ip Tv bolumune yeni de radyolar eklene bilirse cok iyi olur.

doktornext umarim bu sefer mesaj gorur.

http://www.next.web.tr/showthread.php/17485-Doktorluk-konular/page8.html

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
üstadım Erdinç arkadaşımıza katılıyorum newcamd a gir diyorsunuz daha öncede meil ile size aynı sorunu anlattım bizim cihaza girerken başlangıç portu ve bitiş portu gerekli portu aynı yazarsak açılmıyor(port kontrolunda balantı 0 ) normal newcamd yazarsak başlangıç bitiş olarak portlar ve kartlar gözüküyor.

Denemeniz için buyrun efendim mgcamd satırı
N: free1.homer54.mooo.com 13890 doktornext @doktornext 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

ve ccam satırı
C: free1.homer54.mooo.com 12890 doktornext @doktornext

Not: Birinci satır mgcamd olarak Nasıl Yazarız
Url : ................
Bas.Port : .......
Bitiş portu: ..........

Baglan x

Port Kontrolu yeşil tuş : ?

bu hesaplar çalışıyormu_??kontrol ettinmi

doktornext

Super Moderator
Yönetici
Super Moderators
doktor üstadım next 2000hd cx cihazına çıkıcak yazılımda görüntülü ve görüntüsüz kanal taşıma seçeneği olursa çok iyi olur

Daha önce bir kac kez yazdim ayni isteyi @cafi doktor görmezden geldi heral de bu sefer de görmuycek kesin.

istersen 1000 kere yaz kimse kanalları tek tek taşımıyor 300 kanalı seçip istediğin sıraya taşırsın ne görüntüsü?ne görüntüsüzü kumandadaki yıldırım tuşuna basarsan menüye girmeden direkt edit menüsü gelir..

o dediğin sadece epg de var nedenide data her tp den alınıyor..motorlu sistem kullanan arkadaşlar için sakıncalı o yüzden oto zap(1 tuşla oto zap başlaması) ve bu seçenek kaldırıldı..cihaz zaten yeterinde hızlı...tkgs epg..info vb tüm bu işlemlerde sorun yarata-bilir ama istenirse seçenek olarak konulur konduğu zamanda sorun bildirirsen senin sorunun olur......

gerekli gördüğün orjinal istekler varsa ok eskileri boşver..

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
Üstadım evet çalışıyor cccam olanın bir benzeri evdeki cihazda aktif cccam olarak calışıyor 38 kart

buyurun

(61 kart siyah menülülerde mini penpe mavi birebir çalışıyor )
Dilerseniz bunu yazın 61 kart
N: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

Son düzenleme:

erdinç

Özel Üye
Özel Üye
tekrar hoşgeldiniz üstadım.
MGcamd eklenmesini istiyorum, siyah menülü cihazlarda oldu gibi.Saygılar

olanlar sadecegörsel ... tek söyleyeceğim cihazın uzaktan erişimi yoksa bu sadece newcamd nin adı değişmişi...tüm mgcamd hesapları newcam d de çalışır...kısacası varsa hesap gir çalışır..
fakat adamlar bunu başka amaçla kullanıyor diyelim emu cc cam vb açılmayan bir paket var...hesap verse anında çalınır..ama cihaza uzaktan erişim varsa bunu korumalı bir şekilde cihaza giriyorlar ve çalınması önleniyor..
internette yazılan saçmalıkları bırakın..mgcamd newcamd nin cc cam versiyonu..her paket farklı port yerine tek porttan alınıyor..hesap bu desem asla bulamassın çünkü asla açık verilmez..cihazlara uzaktan erişim yoksada zaten sana hesap yollanmaz..şu anda rusya tarafında iranda vb populer tek espriside güvenliği...menüde olması yada olmaması çok sorun değil...zaten tek bir paket gizlendiğinden newcamd gibi gizlenen paketin portunu girmek yeterli..ama olmayan bir hesap... pratikte baz fark mgcamd ile paket bilgisininde iletilmesi new cam d de bu yok..bu teknik kısmı...ama test için tek hesap bulamazsın..hepsi newcamd hesabı ve bisürü newcam-mgcam hesap konvertörü var internette rtmp ve http altyapı farklı olsada convert ederek çalışır ıptv de buda öyle

hocam konuyu uzatmak istemiyorum size özelden çalışan satır gonderdim test edebilirsiniz.

MGCAMDTEK PORT
N: krimo.tk 6126 mb32d www.14sat.com/vb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 # 00:0

NEWCAMD ÇİFT PORT
N: krimo.tk 1800 1855 jejuod www.14sat.com/vb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 # 1810:0,4001,4101, 0500:23800,40810,50800

Son düzenleme:

jobul32

New member
Üye
hocam next machina 3s cift tüner mext point veya next 2000 hd cx bu tarz cihazlara forever server eklentisi uyarlanamazmı böyle bir yazılım istiyoruz saygılasr

cihat43

Member
Üye
doktornext usta, yeni yazılımlar olacak mı?
Yeni yazılımda iptv desteği olacak mı ?(machine3d) serileri için, free server desteği devam edecek mi? Ustad klasik sorular oldu , ilgi alakaniz icin tsk ederim.

Son düzenleme:

VaN

New member
Üye
Sizden yani next'ten next 10000 uhd plus cihazının özellikleri gibi veya daha da geliştirilmiş CA ve CI yani hem modül yuvalı hem de kart yeri olan bir cihaz bekliyoruz.Şu novacom'un piyasaya sürdüğü spybox s11'in kasa tasarımı süper olmuş mesela! Ama ben bir next kullanıcısı olduğum için next'ten vazgeçmem,inşaAllah next beklentimizi karşılayacak yeni bir cihaz çıkartır...

rolans

New member
Üye
ben gecen gun redlıne forum sıtesınde cok kötü azarlandım admınler bu sızlerıde ılgılendırrıyor ortaya bı forever yazılımlı madıastar cıhaz cıkmış orda satışını yapıyorlar next machina 3d cıhft tuner cıhazımdan bahsettım bana dedılerkı al cıhazını buralarda o cıhazın bı işee yaramaz öğle bı kırılıp incindımkı ama cıhazımdan menmunum ve sızlerden de menmunum özellıkle dijimemo arkadaştan süreklı iptvi alıyorum sayfanın ( konpetanı ) gerıı döndü herkese hayırlı olsun bakalım

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Iptv bölümüne radyolari eklenecegi daha önce söylemistiniz cikan yazilimlar da yok cikacak yazilima eklenecek mi acep

isayurga

Member
Üye
doktor kardeşim hoş geldin sefalar getirdin.Galiba forumun en yaşlı üyesiyim ve de emekliyim.18000 CX HD cihazımla tv.izleyerek zaman öldürüyorum.Malum bizim cihazlara destek kesildi,free serverle belgeseller izliyorduk o da bitti.Sonuç olarak son kez yazılım istiyorum.Bu bizlere bayram hediyesi olacak sakın unutma.Başarılar.

ne yazıkki böyle bir imkan yok....cihazların altyapısı nedeniyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...