Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

TandBerg Güncel Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Arkadaşlar bu konu ile ilgili bir açıklama yapmak isterim bugün itibarı ile söz konusu kanallara birde IRDETO şifreleme sistemi eklendi.! Yani cihazın şifre bilgi sistemi artık IRDETO+NDS+ETC gösteriyor. Şimdi ben şahsen o kanallarda şifreleme sisteminde ETC yazısı kalkmadıkça kolay kolay bu iş bitti demem.O kanallara eklenen IRDETO bir İHTİMAL bizim Türksattaki platformlardan TİVUBU için eklenmiş olabilir.! Diğer şifreleme sistemi NDS zaten bildiğiniz üzere D-SMART bünyesindeki kanallara aktarma yapmak için kullanılıyor.Yani D-smart modülü olan ve üyelikleri bu paketi kapsayanlar izleyebiliyor bu kanalları,bakalım ilerleyen günler bizlere neler gösterecek...

NOT:Bu yazdıklarım bilgi amaçlıdır herhangi bir kaynak falan söz konusu DEĞİLDİR sisteme 3 cü bir sistemin dahil olması bana bu durumu düşündürmüştür KESİN BİLGİ DEĞİLDİR...
(Fikrimi soracak olursanız bence REKLAM amaçlı olarak sistemin yani kanalların bir süreliğine izlenmesine izin verildi.)

Bilgilendirme için teşekkür ederim üstadım bilgi sahibi olduk bu konu ile ilgili

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Arkadaşlar bu konu ile ilgili bir açıklama yapmak isterim bugün itibarı ile söz konusu kanallara birde IRDETO şifreleme sistemi eklendi.! Yani cihazın şifre bilgi sistemi artık IRDETO+NDS+ETC gösteriyor. Şimdi ben şahsen o kanallarda şifreleme sisteminde ETC yazısı kalkmadıkça kolay kolay bu iş bitti demem.O kanallara eklenen IRDETO bir İHTİMAL bizim Türksattaki platformlardan TİVUBU için eklenmiş olabilir.! Diğer şifreleme sistemi NDS zaten bildiğiniz üzere D-SMART bünyesindeki kanallara aktarma yapmak için kullanılıyor.Yani D-smart modülü olan ve üyelikleri bu paketi kapsayanlar izleyebiliyor bu kanalları,bakalım ilerleyen günler bizlere neler gösterecek...

NOT:Bu yazdıklarım bilgi amaçlıdır herhangi bir kaynak falan söz konusu DEĞİLDİR sisteme 3 cü bir sistemin dahil olması bana bu durumu düşündürmüştür KESİN BİLGİ DEĞİLDİR...
(Fikrimi soracak olursanız bence REKLAM amaçlı olarak sistemin yani kanalların bir süreliğine izlenmesine izin verildi.)
aynen sabah denemeyapıyorlardı açıp kapattılar 3 lü sisteme geçti artık izleyemeyiz bana göre

c1no

0
Üye
5 Şub 2015
167
0
16
marmara
Üzüldüm diyemicem çünkü biz zaten izleyemiyorduk okadar yazmamıza rağmen yazılım göndermediler

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Ustalarım uzun bir süre geçti fox group ile ilgili keylerde bir gelişme var mı? tamamen bitti mi izlenme durumu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Ustalarım uzun bir süre geçti fox group ile ilgili keylerde bir gelişme var mı? tamamen bitti mi izlenme durumu

Maalesef şimdilik herhangi bir gelişme yok ama tahminimce büyük ihtimal kanalların YERLİ bir PLATFORM bünyesine katılması söz konusu.! O yüzden ben pek ihtimal vermiyorum...

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
ücretli platformlarda yokmuydu bu kanallar ben tele dünyadan izmirdeki evde seyrediyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...