Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tango Plus İnternet Sorunu

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Merhaba
Tango Plus cihazına intertnet kablosunu taktıktan 5 saniye sonra cihaz donuyor ve kendini kapatıyor.
Öncesin de yaptığım işlem; Cihaza güncel yazılım yüklenip fabrika ayarlarına alındı, TKGS ile kanallar yüklendi, Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme başlığında ki işlemleri yapıldıktan sonra İnternet kablosu taktım ancak önce cihaz donuyor, sonra kapanıyor.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
Merhaba
Tango Plus cihazına intertnet kablosunu taktıktan 5 saniye sonra cihaz donuyor ve kendini kapatıyor.
Öncesin de yaptığım işlem; Cihaza güncel yazılım yüklenip fabrika ayarlarına alındı, TKGS ile kanallar yüklendi, Next Minix HD Tango EMU ve FreeShare Aktif Etme başlığında ki işlemleri yapıldıktan sonra İnternet kablosu taktım ancak önce cihaz donuyor, sonra kapanıyor.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
fabrika ayarlarına tekrar dondur oyle dene

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Merhaba,
Aynı sorun kablosuz İnterneti bağlarken de yaşandı. Şimdi bir önceki yazılımı yükleyip öyle deneyeceğim.

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Merhaba,
Bir önce ki yazılımda aynı sorun devam ediyor.
Next teknik servis ile görüşüldü, sorunun çözümü için cihaz merkeze istendi.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhaba,
Bir önce ki yazılımda aynı sorun devam ediyor.
Next teknik servis ile görüşüldü, sorunun çözümü için cihaz merkeze istendi.

Ustam dün hayli uğraştınız umarım Cihaz arızasına sebep olan durumu merkez servis size anlatır sonucu bizlerle paylaşırsanız tüm kullanıcılarımız için aydınlatıcı olur. Hayırlı Bol Kazanclar.

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Ustam dün hayli uğraştınız umarım Cihaz arızasına sebep olan durumu merkez servis size anlatır sonucu bizlerle paylaşırsanız tüm kullanıcılarımız için aydınlatıcı olur. Hayırlı Bol Kazanclar.
Merhaba
Cihazı Ar-Ge kontrol edecekmiş, arıza sebebi bilgisini benimle paylaşırlarsa bende buradan paylaşırım.
iyi çalışmalar...

Not: Cihaz Sıfır kutudan yeni açılmış cihaz olup mevcut arızadan dolayı satamadığımız cihazdır. ;)

halilaz

0
Üye
14 Ocak 2013
12
0
1
bu yazılım kesinlikle hatalı aynı sorunu bende yaşadım eski yazılıma döndüm cihaz düzeldi

Bilhan

0
Üye
27 Haz 2012
78
5
8
Diyarbakır
Merhaba
Aradan bayağı zaman geçti ancak olsun sonuçta bilgi olur.
Arkadaşın dediği gibi; merkezin verdiği bilgiye göre (server'e bağlanmaya çalıştığında) yazılımdan kaynaklı olup eski yazılım yüklendiğinde sorun düzeliyor.
Çıkarılacak yeni yazılımda bu sorunun giderileceği belirtilmiştir.
iyi çalışmalar...