Neler yeni

tango red ota 19 yazılım sorunu?

digicom

New member
Üye
Merhaba arkadaşlar.Cihaza yazılım atamıyorum.Usb belleği ve yazılım dosyasını görüyor cihaz ama hata uyarısı veriyor.Sebebi ne olabilir.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
usb tuşu ilemi giriyorsun flash belleğe başka yokdan giriş yapmayacaksın ve yazılım sekmesine gelip yükleme yapıcaksın eğer doğru yapıyorsan sıkıntı ya usbde yada yazılım dosyası bozuk başka seçenek kalmıyor

digicom

New member
Üye
Usb tusundan giriyorum.flash bellek saglam.yazilimi nextyazilimdan indiriyorum.sorun yasaniyor suan.

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Desteklenmeyen dosya uyarisi veriyor arkadasim bu dosyaya da.sorun nerede anlayamadim.
Yazılımı neyle indiriyorsun? Cep telefonu mu, tablet mi? Hangi arama motorunu, hangi dosya yöneticisini kullanıyorsun? Cihazın android ise chrome ve ES3 dosya yöneticisi tavsiye edilir. Yine de en garanti yol bilgisayarla (Windows) indirmektir. Olmaması için bir neden yok.

digicom

New member
Üye
Yazılımı neyle indiriyorsun? Cep telefonu mu, tablet mi? Hangi arama motorunu, hangi dosya yöneticisini kullanıyorsun? Cihazın android ise chrome ve ES3 dosya yöneticisi tavsiye edilir. Yine de en garanti yol bilgisayarla (Windows) indirmektir. Olmaması için bir neden yok.
Bilgisayardan arkadaşım windows7.nextyazılım dan indiriyorum.Dosya görülüyor ekranda ancak tamam dediğimde dosya hatalı uyarısı cıkıyor?

--------------------

Arkadaşlar cihazı sıfırlayacağım tekrar deneyeceğim.Eski yazılımları deneyeceğim yükleniyormu diye.Herkeze kolay gelsin.