Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Teknik Özellikler

Deuce

0
Üye
11 Kas 2013
6
0
1
Selamlar,
Bu cihazın teknik özellikleri A/V bağlantısı haricinde diğer Mavi/Pembe cihazla aynımıdır acaba?İşlemcisi , kanal açış süreleri vs?
Bilgisi olan varmıdır? Teşekkürler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Aynı... ALI3606 işlemci, RCA Analog A/V çıkışı, RJ45 10/100M Ethernet arayüzü vs...eski Pembe/mavi seriler ile aynı işlemleri,uygulamaları,açılış süreleri..

Deuce

0
Üye
11 Kas 2013
6
0
1
Teşekkürler,
Bu konuyla ilgili olarak Minix HD Cool un işlemcisi ALI3612 gözüküyor yani daha iyi bir işlemci sanıyorum.Ama ethernet bağlantısı olmadığı için istemiyorum.

İşlemcinin daha iyi olması kanal açılış süresini mi etkiliyor . Mavi model deki 3606 işlemci ile cool üzerindeki 3612 işlemci arasında kanal açılış sürelerinde bariz bir hız farkı varmıdır acaba? Yani ethernet bağlantısı olduğu için daha yavaş bir cihaz almış olacağım bu beni düşündürüyor?:confused:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Aslına bakarsanız benimde bu Minix serilerinde ilk önceliğim Ethernet girişi, çünkü Wi-fi aygıtlarıyla kullanım sırasında sorunlar olabiliyor özellikle uzun süreli kullanımlarda...İsterseniz çevrenizde bir Next bayii var ise cihazları inceleyip ona göre karar verebilirsiniz..