Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Trt HD ve Ntvspor'un şifreli yayınları hakkında

Erengil

0
Üye
10 Nis 2012
6
0
1
Merhaba,
Minix HD Mavi kullanıcıyım.Daha önce izleyebildiğim TRT HD ve NTVspor'un şifreli yayınladığı maçları izleyemiyorum.12 Eylül 2012 tarihli güncellemeyi yapmama rağmen şifreyi çözemiyorum.Ne yapmalıyım.

selo378

0
Üye
28 Ağu 2012
17
0
1
Rai leri açıyor. Mezzo yu açıyor.İdman tv açmıyor..0000 yaptım.1234560065432100 yaptım. açamadım.Yardımcı olun. cccam mı. nevcam mı olacak?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Rai leri açıyor. Mezzo yu açıyor.İdman tv açmıyor..0000 yaptım.1234560065432100 yaptım. açamadım.Yardımcı olun. cccam mı. nevcam mı olacak?

CCcam yada Newcamd ile alakası yok onlar kart paylaşım protokolleri, siz Emu ile seyredeceksiniz, İdman tv kanalının Emuyu aktif ettiniz ise linkteki cihazınıza uygun dosyayı yükleyin yeterli.(kanalın frekansından sinyal aldığınızdan emin olun)
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

srkn1288

0
Üye
10 Haz 2012
1
0
1
bende next minix hd uyducu alıcı var önceden trt ve ntvspor da ki maçlara şifre giriyordu siteniz de key dosyasını yükledim şimdi sadece ntvspor şifre giriyor form siteniz de yönlendirmiş olduğunuz sayfa da emm diye bişey var yanlız bu benim uydu alıcısın da yok ne yapmam lazım yardım edersiniz sevinirim :((((

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
bende next minix hd uyducu alıcı var önceden trt ve ntvspor da ki maçlara şifre giriyordu siteniz de key dosyasını yükledim şimdi sadece ntvspor şifre giriyor form siteniz de yönlendirmiş olduğunuz sayfa da emm diye bişey var yanlız bu benim uydu alıcısın da yok ne yapmam lazım yardım edersiniz sevinirim :((((

Şu an kontrol ettim kanal şifreli ve kéy dosyası ile açık,verdiğim son dosyayı tekrar yükleyin ve Emunun aktif olduğundan emin olun
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=213&postcount=1

izmtlee

0
Üye
8 Ara 2012
1
0
1
ben 4 sıfır yazdığımda hiç birşey olmuyor lütfen yardım edin maç izleyemiyorum (minix hd pembe kullanıyorum)

emre35

0
Üye
28 Tem 2013
3
0
1
bu key'ler dosyalar pcme indi ben bunları ne yapacağım uyduya nasıl aktarcam ntvsporhd starhd kanaldhd göstermiyor şifreli diyo :(

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ

yerli platformlara ait kanalların izlenmesine yönelik açıklamalar ve istekler forumda yasaktır.Lütfen forum kurallarını okuyunuz. anahtar dosyasını indirmişsiniz. USB nize atın. içinde hiç bi şey olmasın USB nin. USB Flash diskinizi Cihazınıza takıp Menü > Gereçler> USB den Güncelle ye girip kéy.db bölümünden güncelleyiniz.

meysa512

0
Özel Üye
11 Haz 2012
289
9
18
Hatay/Samandağ

Çok Teşekkür ederim

Ne demek.Ancak yazdıklarım forumda mevcuttur .Forum çok geniş ve resimli açıklamalarla desteklenmektedir.Sizden ricam öncelik forumu araştırmanız daha sonra anlamadığınız tarafları sormanız.Böylece forumda bilgi karmaşası olmaz ve herkes yararlanabilir.Ve her zaman dediğim gibi. 1. Kural : Forum kurallarını okuyunuz.Fazla zamanınızı almaz.En fazla 5-6 dakika