Neler yeni

TRT Şifre çözümü BİSS key

vedat87

New member
Üye
merhaba,

Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısı aldım. TRT yi şifresiz izlemek için biss key girmem gerekiyormuş. nereye ve hangi dosyayı girmem lazım. şimdiden teşekkürler

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
merhaba,

Next Minix 2000 HD FTA Digital Uydu Alıcısı aldım. TRT yi şifresiz izlemek için biss key girmem gerekiyormuş. nereye ve hangi dosyayı girmem lazım. şimdiden teşekkürler
TRT yi şifresiz izlemek istiyorsanız 11054 V 30000 HD tp ve 11958 V 27500 Sd parametresindeki yayınlar şifresiz yayın yapmaktadır.Ayrica cihazda YAZİLİM GUNCELLEME menüsündeki İnternetten güncelleme kısmında Key 1 ve Key 2 menüsünden online güncelleme yapabilirsiniz...

Son düzenleme:

vedat87

New member
Üye
dediğiniz Vertical frekans da sıkıntı var sanırım sinyal yok uyarısı alıyorum. mecburen şifre girmem gerekiyor hocam. dediğiniz menüde sanırım ya internetten ya da usb ile oluyor. bir de yüklemem gerek emu dosyasını şu linkte buldum: nextyazilim.com/araclar/sifre

sanırım doğru yoldayım :)

Snooker /fan

Member
Üye
dediğiniz Vertical frekans da sıkıntı var sanırım sinyal yok uyarısı alıyorum. mecburen şifre girmem gerekiyor hocam. dediğiniz menüde sanırım ya internetten ya da usb ile oluyor. bir de yüklemem gerek emu dosyasını şu linkte buldum: nextyazilim.com/araclar/sifre

Bahsettiğin linkten android veya ios ile usb yolu ile key güncelleyemezsin. Windows cihazlar en garanti yol. Mobilin hotspotu ile internete bağlanıp key grubu1, 2 güncelleyebilirsiniz.

k.ceem

Member
Üye

11054/30000 V olacak o frekans Trt için