Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Türkiye-Çek Cumhuriyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Fransa'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası EURO 2016'da İspanya, Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti ile birlikte D Grubu'nda mücadele eden Türkiye, turnuvadaki 3. maçında, Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak.
Hırvatistan ve İspanya ile olan grup maçları kaybeden A Milliler, Çek Cumhuriyeti'ni yenip, 'en iyi 4 grup 3.sü'nden biri olarak son 16'ya kalmak istiyor.

GzD9mr.jpg

MAÇI İSKOÇ HAKEM YÖNETECEK

qBvGyZ.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Lens şehrinde Bollaert-Delelis Stadyumu'nda 22.00'de başlayacak maçta İskoç hakem William Collum düdük çalacak. TRT 1 ekranlarından canlı yayınla şifresiz olarak yayınlanacak

Collum'un yardımcılıklarını vatandaşı Damien MacGraith ve İrlandalı Francis Connor'ın yapacağı belirtildi.

agurkan

0
Üye
14 Şub 2013
158
63
28
Denizli
Ben şahsen mümkün olduğunca TRT'den maç izlemektense alternatif kanallardan izlemeyi tercih ediyorum. Muhtemelen yine yabancı kanallardan izleme yoluna gideceğim. TRT spikeri benim izlediğim maçı değil de başka bir maçı anlatıyor gibi geliyor bana. Hafta sonları radyodan maç dinlediğimiz zamanlardan Necati Karakaya'yı, Orhan Ayhan'ı, Öztürk Pekin'i arar oldum Kerem Öncel yüzünden.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Gruptan inşallah çıkarız çıkabilmemiz için 2 farklı skorla yenmemiz gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...