Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

TurkNet

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: HQK10SS25TQH

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar davet kodunu sizlere faydalı olması için verdim.
Şuanda 15 gün geçti 0 sorun.(Şehrimde Türknet bayisi bile yok altyapı baglantı işleri türk telekom ekiplerince yapıldı bunuda açıkca iletmek isterim.Faydasını görecekseniz ücreti sizcede makul ise denemenizi isterim sonuçda Taahhüt olayı yok.aklına yatmadımı cayma bedelide olmadıgı için başka bi operatore geçişte 1 günlük iş.

<Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!>

1540412193656.png

davet kodu: UTO69TN32DLF

------------------------------------------------------------------------
HQK10SS25TQH

Son düzenleme:

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul
valla güzelmiş ben ttnet hız 24mb diyorlar hız ölçümü yapıyorum 12 den yukarı çıkmadı .bedava dakika olayı da artısı iyi yani. bir yıllık aboneliğim olmasa geçerdim.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Turkcell superonlıne fiber internet 69.00 tl.24 megabit altına düşmeme hız garantisi veriyor.Benimde mart ayında bitiyor ttnet ile sürem.Sizin yazınızı okuyunca,kararsız kaldım.
Abim bende süperonlinedan gectim fakat 69 tl olan pakette 1 yıl kaldım internetmachinayı aldıktan sonra malum ıptvde seyretmeye başlayınca ak kota 14 günde doluyordu paket yukseltimi istedim 93 tl 150mb bişeyler dediler amma degişen olmadı neyse sürem bitince Türknete geçtim memnunum.Bir konuda açıklama yapayım Süperonlineın verdiği huvai modemi iade edecektim etmeme kararı aldım (200 Tl istiyor ödeyecegim süper onlinena) çünkü emsal hem Adsl Hemvdsl2 desdekleyen modemler en az 380Tl başlıyor o yüzden.(Not ilk geçiş anında Türk net 3 taksit asus veriyor araştırdım yeni tip Tünel Beton Tünel Kalıp adlandırılan Binalarda 100m2 üzeri wifi de sorun çıkartıyor birde aşırı ısınıyor denildiği için kafama yatmadı)

Abim şu an 25 gün doldu hala hızımda eksilme olmadı ortalama 28/3 mb gibi Memnunum..Ve en büyük özelliği TAAHHÜT YOK Abim.

Son düzenleme:

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Abim bende süperonlinedan gectim fakat 69 tl olan pakette 1 yıl kaldım internetmachinayı aldıktan sonra malum ıptvde seyretmeye başlayınca ak kota 14 günde doluyordu paket yukseltimi istedim 93 tl 150mb bişeyler dediler amma degişen olmadı neyse sürem bitince Türknete geçtim memnunum.Bir konuda açıklama yapayım Süperonlineın verdiği huvai modemi iade edecektim etmeme kararı aldım (200 Tl istiyor ödeyecegim süper onlinena) çünkü emsal hem Adsl Hemvdsl2 desdekleyen modemler en az 380Tl başlıyor o yüzden.(Not ilk geçiş anında Türk net 3 taksit asus veriyor araştırdım yeni tip Tünel Beton Tünel Kalıp adlandırılan Binalarda 100m2 üzeri wifi de sorun çıkartıyor birde aşırı ısınıyor denildiği için kafama yatmadı)

Abim şu an 25 gün doldu hala hızımda eksilme olmadı ortalama 28/3 mb gibi Memnunum..
Yanıtınız için teşekkür ederim.Bir arkadaşım bunu ilk çıktığı yıllarda almıştı iptal ettirene kadar çok sorun yaşadı,bu yüzden kararsız kaldım,yoksa size güvenmediğimden değil.Sürem dolana kadar takip edelim sonuçta bir karar vereceğiz.

cihat43

0
Üye
7 Şub 2017
67
7
8
Arkadaşlar, ben turknet kullaniyorum memnunum ufak tefek sıkıntı oluyordu daha öncelerde sonra sorun duzeldi bazen benim 26 mb hıza kadar çıkıyor, Akn yok sözleşme yok kac kisiyi davet ettim bedava kazandım :) daha ne olsun .

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------

HQK10SS25TQH

UTO69TN32DLF
QPBaDv.png

TurkNet

Son düzenleme:

salhurde

0
Üye
2 Tem 2012
26
17
13

Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Taahhütsayar: TaahhütSayar / TurkNet taahhüt sayma aracı

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: HQK10SS25TQH

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar davet kodunu sizlere faydalı olması için verdim.
Şuanda 15 gün geçti 0 sorun.(Şehrimde Türknet bayisi bile yok altyapı baglantı işleri türk telekom ekiplerince yapıldı bunuda açıkca iletmek isterim.Faydasını görecekseniz ücreti sizcede makul ise denemenizi isterim sonuçda Taahhüt olayı yok.aklına yatmadımı cayma bedelide olmadıgı için başka bi operatore geçişte 1 günlük iş.

<Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!>

Ekli dosyayı görüntüle 10717

davet kodu: UTO69TN32DLF

------------------------------------------------------------------------
HQK10SS25TQH