Neler yeni

Tv'de BUGÜN Spor Ekranı

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
Friendlies – National
18:45 Portugal – Gibraltar
ARENA SPORT1
-Hellas SAT 39°E- 11135 V 30000-Tandberg

18:45 Belgique – Spain
ESPN (Syndication 902)
Telstar15°W -12737 H 7552 -Biss
ESPN+ HD
-SES-6 40.5°W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)

19:00 Italy – France
TF1 Suisse HD
-Eutelsat 9°E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2)
TF1 HD
-Eutelsat 5°W-11096 V 29950 -(Emu Atlas100HD/200 HD)
-Hotbird 13°E-11681 H 27500 -(Emu Atlas100HD/200 HD)
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5°W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
England
EFL League One
13:00 Northampton Town - Milton Keynes Dons
Nova Sport BG
-HellasSat 39°E -12688 H 30000 -I2(Bulsat)

15:15 Gillingham - Sheffield United
Nova Sport BG
-HellasSat 39°E -12688 H 30000 -I2(Bulsat)

Africa
Cup of Nations Qualifiers
15:00 Malawi - Swaziland
*MBC Malawi
-Astra 4.8°E -12621 V 3660 -FTA
-Intelsat 68.5°E -11674 V 30000 -FTA

16:30 Congo - Guinea Bissau
Tele Congo / TV Congo
-Hotbird 13°E -11623 V 27500 -FTA
-Eutelsat 5°W -3633 R 2018 -FTA(C-Band)
-Eutelsat 5°W -3727 R 29950 -FTA(C-Band)
-SES 5°E -12054 V 29950 -FTA(Sub Saharan Africa)
-Galaxy 97°W -12053 V 22000 -FTA

18:00 Equatorial Guinea - South Sudan
Southern Sudan TV / SSTV (tbc)
-Badr 26°E -12207 V 27500 -FTA
-Arabsat 20°E -3713 R 2600 -FTA(C-Band)

19:30 Togo - Djibouti
TV Togo / TVT (TV Togo International)
-Eutelsat 9°E -12073 V 27500 -FTA
-Eutelsat 10°E -4039 R 2222 -FTA(C-Band)

19:30 Mali - Benin
ORTM
-Eutelsat 7°E -11221 H 27500 -FTA
-Intelsat 24.5°W -4122 R 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5°W -4114 V 5300 -FTA(C-Band)
-Intelsat 31.5°W -12340 V 2121 -FTA

19:30 Niger - Burundi
Télé Sahel
-Eutelsat 5°W -3645 R 2170 -FTA(C-Band)

19:30 Tunisia - Liberia
Tunisia National 1 / Al Watania 1
-Eutelsat 7.3°W -10796 V 27500 -FTA
-Hotbird 13°E -12149 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12073 H 27500 -FTA
-Eutelsat 12.5°W -12584 H 2894 -FTA
-Arabsat 30.5°E -12512 H 8000 -FTA

21:00 Morocco - Sao Tomé et Principe
Al Aoula HD / RTM1 HD [Moroccan Version]
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA
Al Aoula / RTM1 [International Versions-FTA, Moroccan Versions-Biss]
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA/Biss
-Nilesat 7°W -12207 V 27500 -FTA/Biss
-Eutelsat 7.3°W -11476 V 27500 -FTA/Biss

21:30 Algeria - Lesotho
ENTV / Programme National
-Eutelsat 5°W -11059 H 23700 -Biss
-SES 22°W -12674 H 20255 -Biss
-Eutelsat 7.3°W -11680 H 27500 -Biss

Scotland
IRN-BRU Cup (Challange Cup)
16:00 Turriff United - Hibernian
BBC Alba
-Astra 28.2°E -10803 H 22000 -FTA

World
FIFA World Cup Qualifiers (UEFA GROUP)
18:00 Denmark - Armenia
*Armenian TV
-Intelsat 60°E -11622 V 8527 -Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:00 Slovakia - England
ITV HD / UTV HD / STV HD
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10936 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11053 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -11068 V 23000 -FTA
-Astra 28.2°E -11097 V 23000 -FTA
-Intelsat 27.5°W -11495 V 44100 -Biss
ITV / UTV / STV
-Astra 28.2°E -10758 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10832 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10906 V 22000 -FTA
-Astra 28.2°E -10994 H 22000 -FTA
*Sony Six HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sport 24
-NSS 20°W -12509 H 6600 -PowerVU(**)
-NSS 57°E -4147 R 8850 -PowerVU(**)(C-Band)
-NSS 177°W -4103 R 15196 -PowerVU(**)(C-Band)
-Intelsat 34.5°W -4090 R 20665 -PowerVU(**)(C-Band)
*MRTV Entertainment
-Thaicom 78.5°E -3710 H 13333 -Biss(C-Band)
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA(ID: "KINOSOYuZ NTV-PLYuS")(Non-Standard Codex/Bit Rate: Does not work on all receiver/decoders)
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)


18:00 Kazakhstan - Poland
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5°E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5°E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)

18:00 San Marino - Azerbaijan
*İctimai TV
-AzerSpace 46°E -11175 H H 27500 -FTA/Biss

20:45 Norway - Germany
RTL Television
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
-Astra 19.2°E -12188 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*Sony Six HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*MRTV Entertainment
-Thaicom 78.5°E -3710 H 13333 -Biss(C-Band)
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA(ID: "KINOSOYuZ NTV-PLYuS")(Non-Standard Codex/Bit Rate: Does not work on all receiver/decoders)
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)

20:45 Czech Republic - Northern Ireland
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*BBTV Channel 7
-Thaicom 78.5°E -3800 H 30000 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5°E -3827 H 4700 -FTA(C-Band)

Brazil
Campeonato Brasileiro Série A
21:00 Botafogo - Grêmio
*PFC HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75°W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65°W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65°W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5°W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 1 HD
-Intelsat 55.5°W -4003 V 9999 -PowerVU(**)(C-Band)

Campeonato Brasileiro Série B
23:30 Ceará - Avaí
*PFC HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 75°W -3660 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
-Star One 65°W -3800 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC
-Star One 65°W -3920 H 27500 -PowerVU(**)(C-Band)
*PFC Internacional
-Intelsat 55.5°W -3890 H 3333 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
World
FIFA World Cup Qualifiers (AFC GROUP)

13:35 China - Iran
*IRIB TV 3
-Badr 26°E -11900 V 27500 -FTA/Biss
-Badr 26°E -11881 H 27500 -FTA/Biss
-Intelsat 62°E -11555 V 30000 -FTA/Biss

FIFA World Cup Qualifiers (UEFA GROUP)
20:45 Belarus - France
TF1 Suisse HD
-Eutelsat 9°E -12034 V 27500 -FTA(DVB-S2)
*Channel 7 Myanmar
-Thaicom 78.5°E -3710 H 13333 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5°E -3130 H 12500 -FTA(C-Band)
*Sony ESPN HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA(ID: "KINOSOYuZ NTV-PLYuS")(Non-Standard Codex/Bit Rate: Does not work on all receiver/decoders)
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)


20:45 Switzerland - Portugal
RTS Deux HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13°E -11526 H 29700 -Via2.3(SSR/SRG Swiss)
*Sony Six HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*ESPN Australia
-Intelsat 166°E -3940 H 27690 -PowerVU(**)(C-Band)
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5°E -11938 H 27500 -FTA(East Beam)
-Apstar 76.5°E -12548 H 3200 3200 -FTA
*MRTV-4
-Thaicom 78.5°E -3710 H 13333 -FTA(C-Band)
-Thaicom 78.5°E -3130 H 12500 -FTA(C-Band)

20:45 Sweden - Netherlands
ITV 4
-Astra 28.2°E -10758 V 22000 -FTA
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12737 H 7552 -Biss
RTL Nitro
-Astra 19.2°E -12188 H 27500 -FTA
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Faroe Islands - Hungary
Abu Dhabi Sports 2 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 2 HD) / AD Sports 2 HD
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
-Yahsat 52.5°E -12092 H 27500 -FTA
*Abu Dhabi Sports 2 (Abu Dhabi Al Riyadiya 2) / AD Sports 2
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA/Prob Encrypt
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA/Prob Encrypt

20:45 Gibraltar - Greece
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12226 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA

20:45 Bulgaria - Luxembourg
BNT HD
-Intelsat 45°E -11593 V 30000 -FTA
(Multistream Receivers & DVB Cards ONLY!)
BNT 1 HD
-Intelsat 45°E -11593 V 30000 -FTA
(Multistream Receivers & DVB Cards ONLY!)

International Friendlies
16:00 Indonesia - Malaysia
*RCTI
-Palapa 113°E -3933 H 7200 -Biss(C-Band)
-Palapa 113°E -4186 V 8800 -Biss(C-Band)

16:30 Kyrgyzstan - Philippines
*ABS-CBN Sports Action
-Intelsat 166°E -4180 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

17:00 Palestine - Tajikistan
Palestine Sport
-Eutelsat 8°W -12645 H 27500 -FTA
-Badr 26°E -11958 H 27500 -FTA

18:00 Russia - Ghana
*1TV Rossia (OPT) / Perviy Kanal (Russian National Version)
-Express 53°E -11044 V 44950 -FTA
-Express 56°E -12226 L 27500 -DRE Crypt(EMU)
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5°E -11938 H 27500 -FTA(East Beam)
-Apstar 76.5°E -12548 H 3200 3200 -FTA

Europe
UEFA European U-21 Qualifiers

16:00 Russia - Austria
Match! TV
-Eutelsat 36°E -11387 H 28800 -FTA(ID: "KINOSOYuZ NTV-PLYuS")(Non-Standard Codex/Bit Rate: Does not work on all receiver/decoders)
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)

*Match! Nash Sport
-Yamal 90°E -4126 R 15284 -FTA(C-Band)
-Yamal 90°E -4046 L 15284 -FTA(C-Band)
-Yamal 90°E -4144 L 15284 -FTA(C-Band)
-Yamal 54.9°E -12694 V 15284 -FTA
(Multistream Receivers & DVB Cards ONLY!)

18:00 Finland - Germany
N-TV
-Astra 19.2°E -12188 H 27500 -FTA

18:00 Serbia - Republic of Ireland
Arena Sport 1
-HellasSat 39°E -11135 V 30000 -Tandberg
Arena Sport BIH
-HellasSat 39°E -11135 V 30000 -Tandberg

18:30 Italy - Andorra
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12737 H 7552 -Biss
RAI 2
-Hotbird 13°E -10992 V 27500 -FTA/Poss Encrypt

International U-21 Friendly
17:15 Poland - Hungary
M4 Sports HD (Europa)
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA/Poss Encrypt
M4 Sports HD
-Eutelsat 9°E -11958 V 27500 -FTA/Poss Encrypt

Morocco
Cup
20:30 Fath Union Sport de Rabat - Kenitra
Arriadia / RTM3
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -11471 V 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12207 V 27500 -FTA (test)
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
GMT+00



English Premier League
19:00 Liverpool-Manchester United

Numero 23
–Eutelsat 5°W-11471 V 29950 -(Emu Atlas100HD/200 HD
Sport 24 HD
-NSS 20°W-12508 H 6660 -PowerVu
-NSS 47.5°W-4163 R 9247-PowerVU(C-Band)
-NSS 57.0°E- 4133 – V -11250 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 34.5°W-4090 H 20665 -PowerVU(C-Band)
Idman Azerbaycan
-AzerSpace 46°E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
3 Sport TV HD
-Afghansat 48°E -11293 V 27500 -FTA
Varzish Sport HD
-Yahsat52.5°E-11938 H 27500-FTA
-Apstar 76.5°E-12548 H 3200 -FTA
ESPN Brasil HD
-SES-6 40.5°W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)


Italian Calcio League Serie A
18:45 U.S. Citta di Palermo -Torino FC

ARENA SPORT 4
-Hellas SAT 39°E- 11135 V 30000-Tandberg
ESPN INET HD
-SES-6 40.5°W-3980 L 21600 -PowerVU(C-Band)
SportsMax 2
-Intelsat 55.5°W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5°W -3735 V 8681 -PowerVU(C-Band)
[IMC International test card]
-Intelsat 55.5°W -4003 V 8680 -FTA(C-Band)
-Intelsat 55.5°W -3735 V 8681 -FTA(C-Band)
Sony ESPN
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(C-Band)
Sony ESPN HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(C-Band)


Spanish League Primera Div. 1
18:45 SD Eibar -Osasuna

SportsMax
-Intelsat 55.5°W -4003 V 8680 -PowerVU(C-Band)
-Intelsat 55.5°W -3735 V 8681 -PowerVU(C-Band)
Sony Six
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(C-Band)
Sony Six HD
-Intelsat 66.0°E-3845 H 30000 -PowerVU(C-Band)

Moroccan Pro League
16:00 Olympique Club De Khouribga- FAR Rabat

Arriadia
-Hotbird 13°E -10873 V 27500 -FTA
-Badr 26°E -12683 V 27500 -FTA
-Nile sat 7°W -11476 V 27500 -FTA
-Eutelsat 21.5°E-11569 H7220-FTA
-Nilesat 7°W-11515 V 24000 -FTA (DVB-T)


German Bundesliga 2nd Divsion
18:15 Eintr. Braunschweig-FC Kaiserslautern

Sport 1
-Astra 19,2°E-12480 V 27500 -FTA

Campeonato Brasileiro Série A
22:00 Fluminense FC- Sao Paulo Futebol Clube

SporTV 1 HD
-Star One 75°W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

U-17 Women’s World Cup 2016 (Semi Final)
13:00 Venezuela -North Korea

EuroSport Deutschland
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
SporTV 2 HD
-Star One 75°W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)

16:00 Spain – Japan
SporTV 2 HD
-Star One 75°W-4100 V 30000-PowerVU(C-Band)
 

A.kadir

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
14 May 2013
Mesajlar
2,174
Beğeniler
246
mencter-barcekona maçı hangi kanalda izleme imkanımız varmı fresharede açan kanal hangileridir
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
Turkey
2. Lig
11:30 Pendikspor - Erzurum BB
Kardelen TV
-Turksat 42°E -11594 V 25000 -FTA

Asia
International Friendly
12:00 Tajikistan - Afghanistan
*3 Sport TV HD
-Afghansat 48°E -11293 V 27500 -FTA

Germany
Landespokal Sachsen
13:00 Chemie Leipzig - Lok Leipzig
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt HD
-Astra 28.2°E -10891 H 22000 -FTA
MDR Thuringen / Sachsen / S-Anhalt
-Astra 19.2°E -12110 H 27500 -FTA

England
League One
13:15 Peterborough United - Bolton Wanderers
*SportsMax 2 South HD
-Intelsat 55.5°W -4003 V 9999 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North HD
-Intelsat 55.5°W -4003 V 9999 -PowerVU(**)(C-Band)

15:15 Chesterfield - Sheffield United
*SportsMax 2 South HD
-Intelsat 55.5°W -4003 V 9999 -PowerVU(**)(C-Band)
*SportsMax 2 North HD
-Intelsat 55.5°W -4003 V 9999 -PowerVU(**)(C-Band)

Africa
FIFA World Cup 2018 Qualifiers (CAF GROUP)
17:00 Egypt - Ghana
On Sport HD
-Eutelsat 7.3°W -10853 H 27500 -FTA
On Sport
-Eutelsat 7.3°W -10853 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12054 V 27500 -FTA
*ESPN INET HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)

18:30 Guinea - Congo DR
*beIN Sports USA
-Galaxy 121°W -4172 V 18916 -PowerVU(**)(C-Band)

Scotland
Scottish Challenge Cup
17:05 Livingston - The New Saints
S4C HD
-Astra 28.2°E -11306 H 27500 -FTA
S4C
-Astra 28.2°E -11344 V 27500 -FTA
BBC Alba
-Astra 28.2°E -10803 H 22000 -FTA

Europe
FIFA World Cup 2018 Qualifiers (UEFA GROUP)
18:00 Luxembourg - Netherlands
RTL Nitro
-Astra 19.2°E -12188 H 27500 -FTA
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5°E -11938 H 27500 -FTA(East Beam)
-Apstar 76.5°E -12548 H 3200 3200 -FTA
*Sony Six HD
-Intelsat 66°E -3845 H 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*Sony Six
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)
*RCTI
-Palapa 113°E -3934 H 7200 -FTA(C-Band)

18:00 Bulgaria - Belarus
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*BNT HD
-Intelsat 45°E -11593 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)
*BNT 1 HD
-Intelsat 45°E -11593 V 30000 -FTA(Multistream ONLY!)

18:00 Hungary - Andorra
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12737 H 7552 -Biss

18:00 Switzerland - Faroe Islands
RTS Deux HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
RSI La 2 HD
-Hotbird 13°E -11526 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
SRF Zwei HD
-Hotbird 13°E -10971 H 29700 -Via2.6(SSR/SRG Swiss)
*Sony ESPN
-Intelsat 68.5°E -3900 H 22222 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Greece - Bosnia & Herzegovina
*Abu Dhabi Sports 1 HD (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1 HD
-TurkmenÄlem/MonacoSat 52°E -12226 H 27500 -FTA
-Eutelsat 7.3°W -12467 H 27500 -FTA
Abu Dhabi Sports 1 (Abu Dhabi Al Riyadiya 1) / AD Sports 1
-Badr 26°E -11804 H 27500 -FTA
-Nilesat 7°W -12226 H 27500 -FTA
*Idman Azərbaycan (Azerbaijan)
-AzerSpace 46°E -11175 H 27500 -Biss

20:45 Portugal - Latvia
*TV8.5 Spor
-Turksat 42°E -12346 H 9600 -FTA
*İctimai TV
-AzerSpace 46°E -11175 H H 27500 -FTA/Biss
*TV Varzish HD (Sport)
-Yahsat 52.5°E -11938 H 27500 -FTA(East Beam)
-Apstar 76.5°E -12548 H 3200 3200 -FTA
*Match! TV
-Yamal 54.9°E -12715 V 7740 -FTA/Biss
-Yamal 90°E -3645 L 28000 -Biss(C-Band)
-Yamal 90°E -11471 V 11159 -FTA
-Express 140°E -3467 R 12581 -Biss(C-Band)
-Express 140°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3465 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3485 R 16200 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -3675 R 33483 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4119 R 10051 -Biss(C-Band)
-Express 80°E -4135 R 16200 -Biss(C-Band)
*SporTV 1 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

20:45 Belgium - Estonia
ESPN2 Caribbean (Syndication 902)
-Telstar 15°W -12737 H 7552 -Biss
*ESPN Brasil HD
-SES 40.5°W -3980 L 21600 -PowerVU(**)(C-Band)
*SporTV 2 HD
-Star One 75°W -4100 V 30000 -PowerVU(**)(C-Band)

Monday 14/11/2016 CET(GMT/UTC +1)

World
FIFA U20 Womens World Cup
07:00 Germany - Venezuela
Eurosport 1 (Deutschland)
-Astra 19.2°E -12226 H 27500 -FTA
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
WWE SURVIVOR SERIES 2016 TONIGHT FROM 00:00am UK TIME
WWE SURVIVOR SERIES 2016 TONIGHT FROM 00:00am UK TIME

-Traditional Elimination Match (Men’s Teams)
Team Raw (Kevin Owens, Chris Jericho, Roman Reigns, Braun Strowman, Seth Rollins)
versus Team Smackdown (AJ Styles, Randy Orton, Bray Wyatt, Dean Ambrose, Shane McMahon & James Ellsworth as Team Mascot)

-Traditional Elimination Match (Women’s Teams)
Team Raw (Charlotte, Bayley, Nia Jax, Alicia Fox, Sasha Banks)
versus Team Smackdown (Nikki Bella, Naomi, Becky Lynch, Carmella, Alexa Bliss & Natalya as Team Coach)

-Traditional Elimination Tag Team Match (Tag Teams)
Team Raw (The New Day, Sheamus & Cesaro, Enzo Amore & Big Cass, Luke Gallows & Karl Anderson and The Shining Stars)
versus Team Smackdown (Heath Slater & Rhyno, Hype Bros, American Alpha, Jimmy Uso & Jey Uso, Breezango)

-Brock Lesnar versus Bill Goldberg

-WWE Intercontinental Championship Match
Sami Zayn versus The Miz
If Sami Zayn wins, the Intercontinental Championship moves to Raw

-WWE Cruiserweight Championship Match
Kalisto vsersus The Brian Kendrick (c)
If Kalisto wins, the Cruiserweight division moves to Smackdown
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
WWE TLC PPV SUNDAY DECEMBER 4th 2016

TLC Match for the WWE World Title
Dean Ambrose vs. AJ Styles

Tables Match for the SmackDown Women’s Title
Alexa Bliss vs. Becky Lynch

Ladder Match for the WWE Intercontinental Title
Dolph Ziggler vs. The Miz

SmackDown Tag Team Title Match
Randy Orton and Bray Wyatt vs. Heath Slater and Rhyno

No DQ Match
Carmella vs. Nikki Bella

Chairs Match
Kalisto vs. Baron Corbin


Hopefully BISS Feeds Will start Showing up around 23:00pm UK Time Tonight
 

dr.sat724

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
27 May 2016
Mesajlar
422
Beğeniler
1
WWE WRESTLEMANIA 33 live

AFN sport 2

Power vu

Eutelsat 9 E


11804
27500
Ver

Power vu
 

aicho

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
24 Ara 2011
Mesajlar
3,240
Beğeniler
448
Konum
Türkiye Cumhuriyeti
FIFA Konfederasyonlar Kupası

Fifa Konfederasyonlar Kupasında 3.lük ve
final maçı bugün #TRT1 de

Portekiz - Meksika maçı Bugün 15.00 da

Şili - Almanya maçı Bugün 21.00 da



 

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
31 Eki 2012
Mesajlar
289
Beğeniler
51
Konum
İstanbul
201205.jpg

UEFA Süper Kupa mücadelesinde Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Real Madrid ile UEFA Avrupa Ligi şampiyonu Manchester United karşılaşacak.
8 Ağustos Salı günü II. Filip Arena'da TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı İtalyan hakem Gianluca Rocchi yönetecek. Karşılaşma TRT 1 ve TRT4K'dan yayınlanacak.​