Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

USB üzerinden altyazılı film izleme sorunu.

Antidepresan

0
Üye
23 Tem 2012
3
0
1
Merhaba.. Yeni bir Next Tiger 2010 kullanıcısıyım. Ne yaparsam yapayım usb üzerinden film izlerken altyazı görüntüleyemiyorum.
İster Avi ister divx olsun altyazıyı film ile aynı şekilde isimlendirsem de, AVIAddXsubs gibi programlarla film içine gömsem de Next Tiger altyazıyı göstermiyor. Bildiğim kadarıyla Mkv formatlarını zaten oynatmıyor.
Next Tiger ile usb üzerinden altyazılı film izleme hususunda yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Antidepresan

0
Üye
23 Tem 2012
3
0
1
Bu konuda bilgi verebilecek bir tek kişi bile yok mu bu forumda? Eğer bu receiver ile altyazı izlemek mümkün değilse bile bunu söyleyecek kimse yok mu burada?

noktapc

0
Üye
17 Ocak 2013
1
0
1
pekı pc den flim indirip usb ye atım ızleye bılırmıyız yada hangı formata cevirmelıyım kı ye-2010 da serdeyım ilginiz için şimdiden teşk...

eskikurte

0
Üye
16 Nis 2012
6
0
1
2010 tiger

Merhaba.. Yeni bir Next Tiger 2010 kullanıcısıyım. Ne yaparsam yapayım usb üzerinden film izlerken altyazı görüntüleyemiyorum.
İster Avi ister divx olsun altyazıyı film ile aynı şekilde isimlendirsem de, AVIAddXsubs gibi programlarla film içine gömsem de Next Tiger altyazıyı göstermiyor. Bildiğim kadarıyla Mkv formatlarını zaten oynatmıyor.
Next Tiger ile usb üzerinden altyazılı film izleme hususunda yardımcı olabileceklere şimdiden çok teşekkür ediyorum.

selam arkadaşim hiç uğraşma.. tiger hd usb den yalnız mp4 h.264 formatını oynatır benim cihaz alt yazıyı bırak filmi başlattıktan 20 dakika sonra sesi kesiliyor..ana servisten bile bir çözüm bulamadılar.ayrıca filmdeki dublaj seside kaymaya başlıyor ..tavsiyem bir tane everest 455 multi medya al yaklaşık 50 55 tl flash belleğe ne yüklersen yükle oynatıyor..kolay gelsin..:)