Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

USB'den Film İzlemek

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Merhaba. USB(Flash Disk, External Hard Disk vs.) film izlerken görüntüyü harika ekrana yayıyor ama bazen görüntü ve ses birbirinden ayrı şekilde mesela görüntü devam ediyor fakat ses geriden geliyor. Next USB den görüntüyü verebilmek için encodeyi yavaş mı yapıyor acaba.

Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardım edebilir mi acaba..

Teşekkürler.

sampiyon

0
Özel Üye
4 Kas 2011
1,595
277
83
ANKARA
Merhaba. USB(Flash Disk, External Hard Disk vs.) film izlerken görüntüyü harika ekrana yayıyor ama bazen görüntü ve ses birbirinden ayrı şekilde mesela görüntü devam ediyor fakat ses geriden geliyor. Next USB den görüntüyü verebilmek için encodeyi yavaş mı yapıyor acaba.

Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardım edebilir mi acaba..

Teşekkürler.

aşağıdaki işlemi yap
Menü
Sistem Ayarları=>Sistem=>N.D.S X-TMS=>Kapalı.olacak

daha sonra OK tuşuyla onayla ve çık. 1080p deysen onuda 1080i yap.sorunun düzelir

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
hımmmm.. deneyelim sonucu yazarım. o kadar inceledim ürünü dolu özelliği var ki sanki yeni almışım gibi bi çok şey öğreniyorum :) allallaa :)

erdalcaki

0
Üye
7 Şub 2012
6
4
3
arkadaşlar next 19500 hd cıs makinam var alt yazılı film seyrederken alt yazı karakterlerinde problem yaşıyorum yani türkçe karakterleri görmediği için alt yazılar yarım yarım çıkıyor buna nasıl bi çözüm bulabiliriz ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim.