Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu alıcısı

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
Yeni 2 adet uydu alıcıs almayın düşnyorum free share devam eden öneri bekliyorum

Son düzenleme:

alacati35

0
Üye
23 Nis 2016
18
0
1
bende next 10000 hd 4k var ama memnun değilim kanak geçiş hızı düşük güncelleme yapmıyor iptv geçişlerinde sıkıntı var makinayı tekrar yeniden başlatmak gerekiyor ama yeni yazılımlarla düzelir inşallah sanırım cihazı satmayı düşünüyorum vu zero4k siparişi verdim almayı düşünürsen birde merakın varsa dreambox 900 hd yada vu cihazlarını tavsiye ederim pahalıdır ama önemli olan içine sinmeli ucuz cihaz alıp pişmanlık yaşama derim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
bende next 10000 hd 4k var ama memnun değilim kanak geçiş hızı düşük güncelleme yapmıyor iptv geçişlerinde sıkıntı var makinayı tekrar yeniden başlatmak gerekiyor ama yeni yazılımlarla düzelir inşallah sanırım cihazı satmayı düşünüyorum vu zero4k siparişi verdim almayı düşünürsen birde merakın varsa dreambox 900 hd yada vu cihazlarını tavsiye ederim pahalıdır ama önemli olan içine sinmeli ucuz cihaz alıp pişmanlık yaşama derim

@alacati35 arkadaşım bilgi ve tecrübeleriniz doğrultusunda bizlere genel başlıklar halinde xxxx ( dreambox 900 hd yada vu cihazların )cihazı tavsiye ediyorum şu özelliğinden dolayı diyebilirseniz ve şu şu işlemi rahatca cihaza girip sorunsuzca şu uygulamayı çalıştırıyorum derseniz size minnettar kalacağım.
Malum dreambox olsun vu cihazlar olsun şahsen benim alabilecegim fiyatların çok çok üstünde şu anda hayal Bunları kullanmış bir kişi olarak bizleri aydınlatırmısınız efendim
Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
ben maliyet olarak aydınlatayım dostum kullanım avantajlarınıda başka arkadaş yazar umarım kullanan vardır ben kullanmadım
================================================
Dreambox DM 900 Ultra HD 4K
Satış Fiyatı : 2.108,82 TL
================================================
VU+ Zero 4K
Satış Fiyatı : 999,00 TL

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Kadir Kardeşim malum 2000 hd minix internet machina alabildim 229 liraya (4k yok sadece) 1 yıl cccam var + kendim girebilcehim 10 adet cccam server var ayrıca ıptv için 10 adet xtream panel girişi ve usb ile yükleme yapabilecegim ayrı bir kişisel bölüm var key güncellemesi var ister usb ile ister internetden ister manuel güncel vod arşivi +18 tavşancıkları film arşivi e birde kendimce makul fiyata ıptv server aldım ccccamla yaklaşık 400 tı memura ikramiye çıkmış gibi oldum o yüzden dedim Uzaktan parlayan yıldız gibi geliyor bana o cihazlar bilgi sahibi olmak istedim alamasamda ((( yani..

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
machına almayı düşünüyorum bu cıhazda iptv donma yaparmı adıl kotada bılgınız varmı

2000 HD machina kullanıyorum akk bitince net hizim 16 mbs düşmesine rağmen gayet stabil bı şekilde IPTV çalışmakta şahsen sorunsuz izliyorum şiddetle tavsiye ederim ?

shuki

0
Üye
4 Nis 2015
84
79
18
Tavsiye ederim bir machina 3d super, cunku ben butun dunya markalarini kulandim (dreambox, cloud ibox, VU...), ama rahatladimmachina 3d super cihazla

zadaca

0
Üye
4 Ocak 2018
34
7
8
istanbul
ben kasa olanını almayı düşünüyorum ayrıca elden çıkarmayı düşündüğüm next 18500 hd cıs var isteyen arkadaşlara fıyatta bayağı yardımcı olurum