Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

uydu tavsiye

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
arkadaşlar hotbırd ün ayarı bozulmuş bende çevirtmişken astra 19.2 ye çevirteyim dedim lakin Mahir abim yılbaşından sonra astra karasal yayına geçecek dedi bende 2000 minix hd uydu alıcısı var bein sports ları ve adultları seyredebileceğim hangi uyduyu tavsiye edersiniz malum bein sports lar tr liginden de maç verecekmiş bu sene bu arada yerim İstanbul birazdan uyducu gelecek bana acil bir cevap verebilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
arkadaşlar hotbırd ün ayarı bozulmuş bende çevirtmişken astra 19.2 ye çevirteyim dedim lakin Mahir abim yılbaşından sonra astra karasal yayına geçecek dedi bende 2000 minix hd uydu alıcısı var bein sports ları ve adultları seyredebileceğim hangi uyduyu tavsiye edersiniz malum bein sports lar tr liginden de maç verecekmiş bu sene bu arada yerim İstanbul birazdan uyducu gelecek bana acil bir cevap verebilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Bana yazmış olduğunuz mesaja cevap verdim ama aklıma geldi eğer çanak önünde rahat çalışabilecekse o zaman AŞAĞIDAKİ kombinasyonu uygulayabilirsiniz.!
HOTBİRD merkez olacak üzerine lnb çoklayıcı APARAT takılarak.!
19*Astra + 23.5*Astra+5*Sırıus+1*Batı THOR kombinasyonu yapılabilir...