Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Var mı TRT 4K izleyebilen ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
Arkadaşlar ben TRT 4K yı eklemek istiyorum TP yi yazdıktan sonra ' Zaten Mevcut ' diyor ama öyle bir TP ekli değil biri Next Mini 2000 HD kullanan biri TURKSAT 3A 10980 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 frenkanslarını eklemeyi deneyebilir mi manuel olarak cevap bekliyorum sizden teşekkürler.

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Kardeş cihaz mevcut diyorsa vardır sen zahmet edip tp listesini dikkatlice bir gözden geçir illede kendin elle ekleyeceksen
10980 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 yerine 10981 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 veya10979 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 yaparak dene kolay gelsin...ama trt 4k yı izleyemezsin haydar hocamızın dediği gibi...

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
Kardeş cihaz mevcut diyorsa vardır sen zahmet edip tp listesini dikkatlice bir gözden geçir illede kendin elle ekleyeceksen
10980 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 yerine 10981 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 veya10979 MHZ V (DIKEY) SR: 12500 yaparak dene kolay gelsin...ama trt 4k yı izleyemezsin haydar hocamızın dediği gibi...

TP listesine dikaktlice baktım zaten yine yok yine yok diğer tpleri giriyorum yine aynı zaten mevcut diyor

--------------------

Sizde de sadece ses mi var görüntü yok bende siyah ekran var ?

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
TP listesine dikaktlice baktım zaten yine yok yine yok diğer tpleri giriyorum yine aynı zaten mevcut diyor

--------------------

Sizde de sadece ses mi var görüntü yok bende siyah ekran var ?

2000 radio olarak listeyse ekliyor ses yok,fakat elimde çin malı alıcı var tv kanal listesine ekliyor ve ses var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
2000 radio olarak listeyse ekliyor ses yok,fakat elimde çin malı alıcı var tv kanal listesine ekliyor ve ses var.

Sevgili Erdinç kardeşim gerçektende anlamakta güçlük çekiyorum.Soz konusu kanal hiç bir şekilde bırakın bu cihazı hiç bir cihaz bu kanali gösteremiyor.! Cevap elbette hayır olduğuna göre bu konuda ısrar neden.? İlgili kanal bende 2000 HD + Machina 3d + 2000 fta HD de bile çıkıyor.! Eger evde olsaydım resim atardım herkeste gorurdu.Mesele gerçekten önemli olan bir kanal olsa uğraşmaya değerdi.! Boşu boşuna bu tip olaylarla uğraşmaya değmez. Ama madem ısrar var ortada o halde çözüm için kafa yoran herkese kolay gelsin...

Son düzenleme:

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
Sevgili Erdinç kardeşim gerçektende anlamakta güçlük çekiyorum.Soz konusu kanal hiç bir şekilde bırakın bu cihazı hiç bir cihaz bu kanali gösteremiyor.! Cevap elbette hayır olduğuna göre bu konuda ısrar neden.? İlgili kanal bende 2000 HD + Machina 3d + 2000 fta HD de bile çıkıyor.! Eger evde olsaydım resim atardım herkeste gorurdu.Mesele gerçekten önemli olan bir kanal olsa uğraşmaya değerdi.! Boşu boşuna bu tip olaylarla uğraşmaya değmez. Ama madem ısrar var ortada o halde çözüm için kafa yoran herkese kolay gelsin...

Sen bi celallenme be ben acaba makinede sıkıntı mı var diyorum görüntü alabilmek ya da alamamak değil mesele zaten yüklü diyor dedim onu soruyorum hem niye böyle bir üslupla konusuyorsun ki biz burda sohbet de edebiliriz yani

irfancelenk

0
Üye
3 Ocak 2013
11
2
3

Arkadaşım bu yazmış olduğunuz uydu alıcıları 4 k uyumlu olmadıkları için izleyemezsiniz illede seyretmek istiyorsanız 4k uyumlu bir cihaz alin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Forumda diğer bir yere aynı şeyleri yazmissiniz bende size olasi nedenleri bir güzel yazdım.Ama siz hala ısrarla aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz.Olmayan bir şeyde arıza aramanın bir anlami yok.Buradaki forum dostlarının zamanını gereksiz şeklide harcamanizin bir anlamida yoktur.Birde bu forumda bilgi paylaşımı yapılır.Eger illaki ben muhabbet etmek istiyorum derseniz o halde forumda muhabbet sohbet bölümüne yazabilirsiniz.Bu forumda GEREKSİZ şeylere zaman ayrilmaz,çünkü söz konusu cihazlar hakkında en gerekli bilgiler sadece bu forumda bulunur.

--------------------

Arkadaşım bu yazmış olduğunuz uydu alıcıları 4 k uyumlu olmadıkları için izleyemezsiniz illede seyretmek istiyorsanız 4k uyumlu bir cihaz alin

Sevgili kardeşim Allah aşkına ben bu yayını izliyorum mu demişim.! Konuyu açan arkadaşımıza yayınların zaten bu cihazla izlenemedigini yazmisim.4 K yayınlar o tür cihazlarla izlenir. Evet tarama yapildiginda soz konusu kanal yazdigim uc cihazdada cikiyor. Lakin GORUNTU YOKTUR sadece SES VARDİR.! Ve 2000 de ses bile ara sıra kesik olarak gelmektedir.Eger mesajımı dikkatli okudaydiniz ne demek istediğimide anlardınız.Konu anlaşıldığına göre uzatmanın bir alemi yoktur...KONU KAPATILMIŞTIR....

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Evet en nihayetinde evimize döndük söz verdiğim gibi TRT-4K yayını 2000 Mini HD + 2000 FTA HD + 2000 Cx HD+ Machina 3D serilerinde,sadece SES olmak kaydı ile GÖRÜNTÜ OLMADAN resimde görüldüğü gibi çıkmaktadır.!!! Eğerki söz konusu kanal TP listesinde varsa ve çıkmıyorsa o halde çanak sisteminizde SORUN VARDIR demektir.Çünkü söz konusu TP değeri oldukça HASSASTIR iyi bir ayar yapılması gerekmektedir.!!!

ÖNEMLİ NOT: 4K YAYINLARI SADECE BU SİSTEME VE DONANIMA SAHİP UYDU ALICILARINDA İZLENEBİLMEKTEDİR.CİHAZLARIN HD OLMASI VE TARAMADA ÇIKMASI BU YAYININ BU CİHAZLARDA İZLENEBİLMESİ İÇİN YETERLİ DEĞİLDİR.!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...