Neler yeni

Vestel Telefonlarına Fenerbahçe Logosu Geliyor!

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
3,107
Beğeniler
77
#1
Türkiye'nin en önemli üreticilerinden birisi olan Vestel, Fenerbahçe'yle özel bir anlaşma yaptı. Taraftarlara yönelik gerçekleştirilen bu anlaşma ile birlikte üzerinde Fenerbahçe logosunun olduğu ve Fenerbahçe'ye özel pek çok detayın barınacağı özel televizyonların ve telefonların üretileceği belirtildi.

Dün gerçekleştirilen basın toplantısında 2 kurumun da temsilcileri yer alırken yapılan açıklamalarda iki markanın bir araya gelmesiyle böylesine özel bir iş birliğinde bulunmasının büyük bir mutluluk yarattığı belirtildi. Vestel'in Fenerbahçe ile yaptığı anlaşma dahilinde üretilecek cihazların özellikle taraftarlar tarafından yoğun ilgi görmesi beklenirken telefonların Fenerbahçe logosu ile açılacağı, telefon tasarımlarında Fenerbahçe logosuna ve renklerine ye verilecek. Aynı zamanda telefonun ve televizyonların kapatılması sırasında telefonun Gururla Fenerli şeklindeki sloganlar eşliğinde kapanacağı açıklandı.

Yapılacak üretimlerin ardından Vestel mağazalarında Ve Fenerium satış noktalarında yeni ürünlerin satışa çıkacağı belirtildi. Şu an için sadece akıllı televizyon ve telefonları kapsayacak olan anlaşmanın ilerleyen dönemlerde farklı ürünleri de içerebileceği tahmin ediliyor.

Ürünlerin Fiyatları Nasıl?
Yapılan anlaşma ile birlikte üretilecek cihazların fiyatları hakkında detaylar paylaşılırken akıllı fiyat listesi şöyle oluşturuldu;
49 inç 4K Smart TV 2399 TL

43 inç SMART TV 1799 TL

Vestel Venus V3 akıllı telefonlar 549 TL