Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Video kayit formati nasil değiştirilir

SUNGUR69

0
Üye
3 Ocak 2013
3
0
1
minix hd pembe cihazım var.usb ye kayıt yaparken kayıtları ts formatında yapıyor pcde seyretmek için kayıt formatının nasıl değiştirebilirim menüde göremedim.daha evvel pc için kayıt formatı değiştirildiğini görmüştüm eski menüde yeni menüde nerden usb den kayıt formatını değiştirebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.tşk.

Son düzenleme:

SUNGUR69

0
Üye
3 Ocak 2013
3
0
1
merhaba cevap için teşekkür ederim ancak bu formatı uydu cihazı üzerinden değiştiremiyormuyuz.eski menüde değiştiriliyor diye hatırlıyorum.yeni menüde böyle bir yer bulamadım varsada ben bulamadım bildiğiniz bir yer varsa yazabilirmisiniz tşk

SUNGUR69

0
Üye
3 Ocak 2013
3
0
1
merhaba cevap için teşekkür ederim ancak bu formatı Uydu cihazı üzerinden değiştiremiyormuyuz.eski menüde değiştiriliyor diye hatırlıyorum.yeni menüde böyle bir yer bulamadım varsada ben bulamadım bildiğiniz bir yer varsa yazabilirmisiniz tşk

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Selamlar :

Formatı uydu alıcı üzerinden değiştiremesin ancak bilgisayara proğram kurarak istediğin formata çevirebilirsin sana bu konuda Format Factory proğramını öneririm kendim kullanıyorum on numara bir proğram.

http://format-factory.tr.softonic.com/

aragornilti

0
Üye
11 Ocak 2012
27
1
3
Eski yazılımlarda ps kayıt diye seçenek vardı sanırım onu soruyorsunuz. Son yazılımların hiçbirisinde artık bu seçenek yok malesef. Ts formatı ile yaptığınız kayıtları vlc player veya gom player isimli ücretsiz oynatıcılarda sorunsuz izleyebilirsiniz.