Neler yeni

Wargroove Ne Zaman Çıkacak?

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,467
Beğeniler
51
#1
Wargroove, Chucklefish tarafından geliştirilen bir dönüş tabanlı taktik video oyunudur. Geliştiriciler, 2001'deki Advance Wars gibi erişilebilir taktiksel oyunlara sahip el oyunlarından esinlenmiştir. Peki özellikle Advance Wars sevenlerin merakla beklediği bu oyun ne zaman çıkacak?
[h=3]Wargroove[/h]

Wargroove, Chucklefish tarafından geliştirilen bir dönüş tabanlı taktik video oyunudur. Nintendo, Advance Wars'u yakın zamanda yeniden canlandırmak niyetinde değil gibi görünüyor; neyseki geliştirici Chucklefish, keyifli GBA tarzı sprite içeren sıra tabanlı stratejiyi geri getirmek için ortaya çıktı. Aşırı dünya haritası ve savaş animasyonları, şövalyeler, ejderhalar, iskelet köpekleri ve cadılarla dolu yüksek bir fantastik dünyada yer alan Advance Wars serisinin büyüleyici estetiğini kusursuzca taklit eder. 12 benzersiz komutandan biri olarak; harita üzerinde hakimiyet kurmak için karada, denizde ve havada savaşacaksınız. Dört oyuncuya kadar online ve yerel çok oyunculu, özel harita oluşturma ve çok sayıda sevimli ünite türü ile Wargroove, Advance Wars hayranının isteyeceği her şeye sahiptir.
Şubat 2017'de açıklanan oyun 2018'in başında Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.
Platformlar: Switch, Xbox One, PC
Yayın Tarihi: 2018 başı