Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır? WhatsApp indir!

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]WhatsApp Kurulumu Nasıl Yapılır? WhatsApp indir![/h][h=2]Samsung, iPhone ve diğer tüm telefonlara WhatsApp son sürümünü yüklemek için sizlere bir WhatsApp indirme ve yükleme rehberi hazırladık.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
whatsapp-indir-resimli-whatsapp-yukleme-rehberi.jpg
WhatsApp mesajlaşma uygulamasını iPhone, Android, Windows Phoneve diğer tüm akıllı mobil cihazlara indirmek için sizler için hazırladığımız indirme ve yükleme rehberimizden tüm detayları resimli olarak bulabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza WhatsApp yüklemek için aşağıdaki resimli rehberimizden faydalanarak bir seferde yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Yükleme işlemini yaparken takıldığınız herhangi bir yer olursa lütfen yorum kısmımızdan bize yazın. Bize elimizden gelen yardımı yapalım.

[h=2]>> WhatsApp İndirmek için burayı tıklayabilirsiniz.[/h]1. ADIM: Yukarıda verdiğimiz bağlantıdan Google Play'in WhatsApp indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecek. Bu ekranda sağ tarafta göreceğiniz Yükle butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

whatsapp-1.png

2. ADIM : Yükle butonuna bastığınızda aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz. Bu ekranda göreceğiniz gibi WhatsApp'ın yüklendiğini göreceksiniz. Kısa bir süre sonra yükleme sona erecektir. Hadi şimdi 3. Adıma geçelim.
whatsapp-3(1).png

3. ADIM : Gördüğünüz üzere WhatsApp yüklenmiş artık geriye AÇ butonuna tıklayıp telefon numaranızı doğrulamak ve isminizi yazmak kalıyor. Şimdi sırayla gidelim ki karışmasın. AÇ butonuna tıklayıp WhatsApp'u açıyoruz.
whatsapp-4.png

4. ADIM : Bu adımda WhatsApp kullanım koşullarını ve gizlilik politikasını kabul ediyoruz ve Onayla ve Devam Et butonuna basıp sonraki aşamaya geçiyoruz.
whatsapp-5.png

5. ADIM : En önemli adım telefon numarası doğrulama. Buraya kullandığımız telefon numaramızı girmemiz gerekiyor. Çünkü SMS kodu gelecek ve bu SMS kodunu buraya girmemiz gerekiyor. Telefon numaramızı yazıp İleri butonuna basıyoruz.
whatsapp-6.png

6. ADIM: Bu adımda ise WhatsApp'ta görünecek kullanıcı adımız ve profil resmimizi ekliyoruz. Ben Veteknoloji yazdım sizde adınızı soyadınızı yazarak tekrar İleri butonuna basın.
whatsapp-7.png

7. ADIM : Ve mutlu son! Tüm adımları tamamlayarak WhatsApp uygulamasını yüklemiş olduk. Bundan sonra geriye kalan kişilerden istediğiniz bir arkadaşınızı seçerek sohbet etmeye başlamak.
whatsapp-8.png

WhatsApp indirme ve yükleme rehberi hakkında katkıda bulunmak için lütfen yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşın. Unutmayın her yorumunuz sizden sonraki kullanıcılara bilgi niteliğinde olacaktır.
[/FONT]

samiabi

0
Üye
22 Nis 2013
398
691
93
arkadaşlar samsung j 7 prime facebook ikide bir oturum zaman aşımına uğradı tekrar giriş yapın diyor ve her seferinde tekrar giriş yapıyorum bu nasıl düzelir face yi kaldırıp yenidenmi yükleyeyim.cumanız mübarek olsun