Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Wifi şifre basamak sayısı

mura73

0
Üye
4 Nis 2013
3
0
1
Arkadaşlar daha önceki 8 basamaklı şifre ile wifi bağlantısı yaparken, 21 basamaklı ve rakam harf ve sembollerden oluşan şifre ile bağlanamıyorum, ( Zaman Aşımı Bağlanamadı )uyarısı alıyorum. Fazla basamaklı olduğu için mi bağlanamıyorum.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Arkadaşlar daha önceki 8 basamaklı şifre ile wifi bağlantısı yaparken, 21 basamaklı ve rakam harf ve sembollerden oluşan şifre ile bağlanamıyorum, ( Zaman Aşımı Bağlanamadı )uyarısı alıyorum. Fazla basamaklı olduğu için mi bağlanamıyorum.

merhaba
sorun net değil arkadaşım 8 basamaklı şifre diyorsun ondan sonra 21 basamaklı şifreden bahsediyorsun yani ortada çelişki var biraz açarsan hemen yanıtlarız.uyuşmayan şifre olursa hata kodu alırsın sistem size hata olduğunu zaten söylemiş

mura73

0
Üye
4 Nis 2013
3
0
1
Demek istediğim daha önce modemin şifresi 8 haneli idi ve bağlanabiliyordum.Fakat güvenlik nedeni ile modemimin şifresini 21 basamaklı harf, rakam ve sembollerden oluşturdum.Uyduya bu şifreleri eksiksiz olarak yazmama rağmen bağlanamıyorum.
Acaba çok fazla karakter olduğundan mı bağlanamıyor, zaman aşımı uyarısı alıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Tşk.

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Demek istediğim daha önce modemin şifresi 8 haneli idi ve bağlanabiliyordum.Fakat güvenlik nedeni ile modemimin şifresini 21 basamaklı harf, rakam ve sembollerden oluşturdum.Uyduya bu şifreleri eksiksiz olarak yazmama rağmen bağlanamıyorum.
Acaba çok fazla karakter olduğundan mı bağlanamıyor, zaman aşımı uyarısı alıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Tşk.

Arkadaşım bana senin modemin markasını ve modelini yazarmısın elimde çok sayıda farklı modemler var yazdığın şekilde birde ben denemek istiyorum, inşallah sana bir faydamız olur...

Son düzenleme:

07master

0
Üye
16 Eyl 2013
12
0
1
Sorun şu arkadaş aynı şeyi bende yaşadım
bilgisaray bağlanırken uydu alıcı bağlanmaya biliyor
şifreleri oluştururken g j q c l v harfleri bazı yazılımlarda sorun olabiliyor
şifreyi değiştir sorun düzelecek...

mura73

0
Üye
4 Nis 2013
3
0
1
İlginiz için teşekkür ederim.Şifrede değişiklik yapıp tekrar deneyeceğim.Cihazın markası YE-18000 HD CDX

atameratamer

0
Üye
16 Eki 2016
26
0
1
18000 hdcx

18000 hd cx lerde modeme bağlanmama sebebi 2 dir..1incisi yanlış şifre girilmesi 2 incisi cihaz kendini modeme kapatıyor bağlanma hatası veriyo yani zaman aşımı..tek yapmanız gereken cihazın fişini çıkarıp tekrar takmak..sonra şifreyi gir modeme bağlanır..