Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

wifi sorunu

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
slm arkadaşlar next 18000 hd cx cihazım var ama beni resmen illahlah ettirdi kullanıcı kanal listemi atarken 5 veya 6 sefer makina çöktü her seferinde merkez servisten yeniden yazılım attırdım en son bugün gene çökünce aldığım yere verdim artık servise göndermeleri için wifi de bağlanamıyordu zaman aşımı deyip bağlanmıyordu bende 18000 i servis için verince next minix mavi aldım tekrar bugün ama onunlada bir türlü wifi'ye bağlanamıyorum zaman aşımı diyor ve bağlanmıyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı varsa çaresini bilen varsa cevap versin lütfen...

Lapsetur

0
Üye
4 Şub 2013
52
1
8
www.amatorbalikci.net
Bende minix HD black var. MAvi menü'lü yazılımda WPA2 şifreli modemime bağlanamadım bende modem ayarlarında WPA2 şifrelemeyi WEP şifrelemesine çevirdim o zaman bağlandı kısaca mevcut yazılımda WPA2 uyumsuzluğu var

Ayrıca yeni çıkan siyah menülü test yazılımında bu sorun ortadan kalkmış gibi. Siyah menülü S/W yükleyince modem'i tekrar WAP2 şifrele sistemine geri aldım ve bağlandı.

Kısaca sorun tamamen yazılımsal

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Wifi

Bende minix HD black var. MAvi menü'lü yazılımda WPA2 şifreli modemime bağlanamadım bende modem ayarlarında WPA2 şifrelemeyi WEP şifrelemesine çevirdim o zaman bağlandı kısaca mevcut yazılımda WPA2 uyumsuzluğu var

Ayrıca yeni çıkan siyah menülü test yazılımında bu sorun ortadan kalkmış gibi. Siyah menülü S/W yükleyince modem'i tekrar WAP2 şifrele sistemine geri aldım ve bağlandı.

Kısaca sorun tamamen yazılımsal

arkadaşım bendede şu an yeni yazılım yüklü ama hala bağlanamıyorum...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Dediğim gibi modemden WEP şifrelemeye geçin birde öyle deneyin Modem seçiyor olabilir Next'in içindeki yazılım[/Q

Bilgisayarda çift kullanıcı hesabı vardı benim çocuk ikinci kullanıcı hesabını silmiş ben o anda ekranda wifi bağlandı yazısını gördüm başka hiç birşey yapmadım kendi kendine bağlandı ama bu yüzdenmi oldu kesin bilmiyorum denemenizde fayda var diye paylaşayım dedim deneyimlerinizi yazarsanız aydınlanmış oluruz...

k.ceem

0
Özel Üye
29 May 2012
365
114
43
İstanbul
Dediğim gibi modemden WEP şifrelemeye geçin birde öyle deneyin Modem seçiyor olabilir Next'in içindeki yazılım[/Q

Bilgisayarda çift kullanıcı hesabı vardı benim çocuk ikinci kullanıcı hesabını silmiş ben o anda ekranda wifi bağlandı yazısını gördüm başka hiç birşey yapmadım kendi kendine bağlandı ama bu yüzdenmi oldu kesin bilmiyorum denemenizde fayda var diye paylaşayım dedim deneyimlerinizi yazarsanız aydınlanmış oluruz...

maalesef kendikendine koptu ve yine bağlanmıyor:(