Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yardım Amaclı

esetsec41

0
Üye
30 Eyl 2012
1
0
1
Arkadaskar öncelikle hepinize merheba.

Oncelikle yerı burasımı bılmıyorum değilse simdiden özür diliyorum

merak ettiğim foruma biraz göz attım birsürü emu yazılım v.s seyler var sıfrelı kanalları acıyorsunuz v.s sormak ıstedıgım bunlar farklı uydu ıcınmı yanıı bende sadece Turksat var ve ben bu yazdıklarınızdan ornegın Dıscovery Channel gıbı kanalları ızleyebılırmıyım yada ızlemem ıcın ne yapmam gereklı

ve son olarak ben suan sadece turksat kullanıyorum duruma gore ılerıde coklu uyduya donebılırım ben turksatta neler yapabılırım ? yanı aldıgım cıhaz Next Mınıx HD pembe renk bana ne kazandırabılır suan ?

Sımdıden Bakan Ve Ilgılenen Herkese Tesekkurler...

Son düzenleme:

bagcı

0
Üye
9 Mar 2012
73
4
8
istanbul
Arkadaskar öncelikle hepinize merheba.

Oncelikle yerı burasımı bılmıyorum değilse simdiden özür diliyorum

merak ettiğim foruma biraz göz attım birsürü emu yazılım v.s seyler var sıfrelı kanalları acıyorsunuz v.s sormak ıstedıgım bunlar farklı uydu ıcınmı yanıı bende sadece Turksat var ve ben bu yazdıklarınızdan ornegın Dıscovery Channel gıbı kanalları ızleyebılırmıyım yada ızlemem ıcın ne yapmam gereklı

ve son olarak ben suan sadece turksat kullanıyorum duruma gore ılerıde coklu uyduya donebılırım ben turksatta neler yapabılırım ? yanı aldıgım cıhaz Next Mınıx HD pembe renk bana ne kazandırabılır suan ?

Sımdıden Bakan Ve Ilgılenen Herkese Tesekkurler...

Sağol arkadaşım Türksat uydusunda server le izleyeceğin hiçbir kanal bulunmamaktadır. sadece emu ile açılan idman azerbaycan gibi birkaç kanal var
cihazında free share server denilen nextin kulalanıcılarına şimdilik ücretsiz sunduğu bir adet server var bu serverle hortbird,astra..vs.. uydularında bazı kanalları cihazına internet bağlıyarak izleyebilirsin. Gerekli bilgileri buradaki forumlarda bulabilirsin kolay gelsin.

not: kart paylaşımı ve server yoluyla kanalları izlemek yasal değil o yüzden kimse bu kanallar için garanti veremez.

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Sabit turksatla olmaz artık tek yerli uydudan kurtulup tüm dünyaya bakmak lazım yerin müsaitse tak bir diseq motor 75-30 arası onlarca uydu ya bakarsın yoksa emuyla tek turksatla birşey açılmaz atv kanald start show tr kanallara bakar durur insan o kadar cihaza yazık