Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yazılım atamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aspendos

0
Üye
11 Ocak 2013
6
0
1
Cihazım Next machina 3D siyah
cihaz bilgilerimde yazılım V5.275 P.1.1.2 01.20.2015 gözüküyor
Bottan yazılım yukarı tuşunla atılmıyor Menüden ve ön Usb den yeni yazılımı atıyorum yazılım atılıyor fakat yazılım versiyonuna baktığımda aynı eski versiyon V5.275 gözüküyor

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Cihazım Next machina 3D siyah
cihaz bilgilerimde yazılım V5.275 P.1.1.2 01.20.2015 gözüküyor
Bottan yazılım yukarı tuşunla atılmıyor Menüden ve ön Usb den yeni yazılımı atıyorum yazılım atılıyor fakat yazılım versiyonuna baktığımda aynı eski versiyon V5.275 gözüküyor

Demekki yazılımı atamıyorsunuz sizde bazı arkadaşlar gibi aynı hatalara düşüyorsunuz...(Yazılım bilgisinde 5.398 olacak siz o başlıktaki yazılımı indireceksiniz.)

1.USB de birden fazla yazılım olabilir.(Eğer öyle ise eskisini sileceksiniz.)
2.İndirdiğiniz yazılımı RAR dan yani ZİP ten çıkarmamanız.! (Aslında yazılım atılmıyor size atılıyor geliyor , cihaz yazılım modunda gerekli olan yükleyici faktörü göremeyince yeniden kapanıp açılır siz ise yazılım atıldığını sanarsınız.)
Konuyu açalım yazılımı indirdiğinizde zipten 3 adet dosya çıkar siz bunlardan M3-gall diye yazan dosyayı seçip USB ye atacaksınız.(Dosya boyutu yaklaşık 89 MB civarlarıdır.) Ayrıca ilgili yazılımın ilk mesajındaki UYARILARI DİKKATLE OKUYUNUZ.

NOT:Açmış olduğunuz takibini AŞAĞIDAKİ diğer LİNKTEN yapabilirsiniz.

http://www.next.web.tr/konular/5560...52015-Tarihli-Yazilimi.html?p=39448#post39448

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...