Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ye-18500 HD Freeshare problemi

Akman10

0
Üye
21 Şub 2015
40
2
8
Herkese merhaba.

Uzun uğraşlar sonucu cihaza interneti bağladım. Büyük bir iştahla freesharei aktif ettim. Evet şimdi kanalları nasıl gruplandirip nerelere taşısam diye düşünürken menüye döndüğümde hiçbir kanalın açık olmadıgını gördüm ve hayal kırıklığına uğradım.

Acaba freeshari aktif ettikten sonra bir ayar mı yapmam gerekiyor diye düşünüp bu konuyu actım yardımlarınızı bekliyorum.

Genel olarak freeshare kimsede mı aktif değil, Bana mı garezi var?

Birde bu cihazda iptv çalışıyor mu?

Iyi forumlar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Selamlar ;

Kullandığınız cihazın işlemcisi yetersiz olduğundan bu seriye IPTV desteği hiç gelmedi zaten, ALIChip serilerin IPTV performansı pek tatminkar değil, sorunlu çalışan bir IPTV olacağına hiç olmasın daha iyi.

FreeShare desteği sizin kullandığınız cihazda Aktif değil maalesef..

Kolay gelsin.

himmet

0
Üye
1 Mar 2012
1
0
1
Peki üstad atalım bu cihazları yokmudur free share çaresi daha önce vardı şimdi neden yok acaba saygılar

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Peki üstad atalım bu cihazları yokmudur free share çaresi daha önce vardı şimdi neden yok acaba saygılar

Şimdiye kadar tekrar verilmediyse artık verilmez diye düşünüyorum,umarım yanılırım..Cihaz üretimden kalkalı çok oldu..

sedat54

0
Üye
8 Ara 2011
15
8
3
bu sitede free ccam adresleri mevcut onları her gün bellekle yüklerseniz çok kanal izleyebilirsiniz.

Akman10

0
Üye
21 Şub 2015
40
2
8
2.4.2015 guncellemesi sonrasi freeshare ile kanal izleyebilen var mi sanirim yine yok aktif kanal

Kaya79

0
Üye
2 Ara 2012
144
1
18
next 18500 hd cıs plus ı yeni aldım piyasa daki aynı kalitedeki cihazlardan pahalıya aldım next olduğu için server gitti. diğer uydu alıcılarında 1 senelik free server oluyor.şimdiye kadar 4 tane next uydu alıcısı kullandım.ama bundan böyle next almaya tövbe cihazı satana kadarmış bunların işleri next müşterilerine yazık değilmi 250 tl para verdim

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
next 18500 hd cıs plus ı yeni aldım piyasa daki aynı kalitedeki cihazlardan pahalıya aldım next olduğu için server gitti. diğer uydu alıcılarında 1 senelik free server oluyor.şimdiye kadar 4 tane next uydu alıcısı kullandım.ama bundan böyle next almaya tövbe cihazı satana kadarmış bunların işleri next müşterilerine yazık değilmi 250 tl para verdim

Next Uydu alıcı satar, server satmaz, içinde server var diye de taahhüt etmez zaten, cihazları server için alıyorsanız hiç almayın arkadaşlar, server işleri garantisi olmayan işler, bu gün olur yarın olmaz, hiç kimse bunun garantisini de veremez.

Akman10

0
Üye
21 Şub 2015
40
2
8
Son guncellemeden sonra freeshare aktiflesti tesekkur ederiz. Aktif kanallari buradan paylasabilir miyiz?