Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Altyapı ile ilgili Talepler & Sorunlar Hk.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Herkese Selamlar ;

Bildiğiniz gibi yaklaşık iki günlük bir aradan sonra yeni altyapımız ile tekrar kaldığımız yerden devam ediyoruz..

Hepimiz için yeni olan bu süreçte, sizler de gördüğünüz aksaklıklar ile ilgili bizlere bu konudan bildirim yapabilir, gerekli düzeltmelerin yapılabilmesi için yardımcı olabilirsiniz..

Herkesin forumumuzda keyifli vakitler geçirmesi dileğiyle.. Bol paylaşımlar.

İyi Forumlar.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
öncelikle hayırlı olsun.bildirimlerdeki ödül kazandınız mesajı nedir acaba.tesekkurler.

hamdin

0
Üye
14 Ara 2015
108
15
18
Yeni forum iyi olmuş arka pilan olsun herşil çok güzel olmuş. Am forma düşen yeni bilgi gürnmiyor eskin bilgilerın içinde kayipoluyor tabik bu benim gürüş emeyi geçen elerne salik iyi günler

mcilo

0
Özel Üye
6 Ocak 2013
3,249
43,756
113
Oncelikle gercekten cok guzel olmus yeni design. Farkettigim bir eksiklik soyleki; (ya da bende oyle oluyor)
Ana sayfada yeni mesajlar bolumundeki 10. mesaja giris yapilamiyor.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
Selam arkadaşlar ben PC ve tlfon ile sıkıntım yok fakat eski forumda sıkıntım yoktu bunda Samsung tizen TV'nin kumandası ile Google sine giriyorum herşeyi güzel işlem tamam fakat konular bölüm üne giriş yapılmıyor tık demiyor sorun bunun neresinde olmiyor cuzum bulun

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
378
71
28
Doğruyu söyleyen dokuz köyden kovulurmuş bu sitenin yeni yüzünü beğenmedim msj lar silinmiyor konuları okumak için dürbün lazım aradığınız bir şeyi bulamıyoruz çok uydu sitesine üyeliğim var böyle dandik bir şey görmedim.önceki siteyi geri istiyorum

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
Bu sitteyi yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum fakat peki yapan abi Hangi TV inin Google sine göre bunu yaptı onu
Merak ediyorum mesela bende Samsung tizen TV var eski sittede hiç sıkıntı çekmedim fakat şimdi giriş yapiyorum ama konuların ozerine tıkliyorum giriş yapmıyor niye araştırma yaptım adam Google Chrome indir diyor bende bilmediğim için ne olcak şimdi bir işi yapıyor sunuz Allah razı olsun kardeşim hepinizden ama şimdi bende sıkıntı çekiyor um zaten bilsem kendim yaparım ama o kapasite bende yok onun için yapan Usta'dan ricam diğer Google ürünleriylede uyarlasin teşekkürler sağolun var olun inşallah hal hederler bekliyorum

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,555
57,583
113
izmir çamdibi
Google Chrome
32 ve 64-bit
pc nize hangisi uyumluysa yükleyin

Ekli dosyalar

• Google Chrome.rar
    97.7 MB · Görüntüleme: 11

bilgekaan

0
Üye
15 Tem 2013
129
460
63
bendede aynı sorun var bendede lg nin 170 lik tv si var internet exordan girişte sorun olmakta aynısı bilgisayardada olmakta bilginize

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
sayin cafi kardeşim ben diyorum tlfon ve pcd sıkıntım yok tek sıkıntım 3D nin ve tvinin googleleri benim derdim bunlarla eski sitede herşey normaldı ama şimdi tvinin googlesi ile giriyorum herşey normal fakat paneldeki konular bölümüne tıklıyorum giremiyorum sıkıntı bu şimdi tvinin googlesini chromeyi indirmek lazim onuda ben beceremiyorum anladınmı kurban diyorumki bunu yapan usta niye eski googleyi öldürdü tvinin googleden girerdim bakardım işime yarıyan ne var bakar ve pc açar belege yüklerdim anladınmi abey

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Emin Özer bey size bir öneride bulunmak isterim Pc de hdmı çıkışı varmı (Pcnin arkasında cihazın hdm kablosunun girebilecegi soket) var ise pc çıkışından tv nize hdmı ile geçip tv yi monitor olarak kullanın bu sayede kumandanın girişler bölümünü ayarlayıp hem tv hem pc monitörü olarak kullanırsınız yada pcden kendi monütörüne giden mavi yada siyah çift vidalı kabloyu tvnin arkasına takarsanız yine monitör olarak kullanırsınız .Tanıdığınız bilgisayarcı var ise bu baglantıyı çok kısa sürede size saglar kaliteli hdmı kablo yada soketli kablo ortalama 25 - 50 Tl dır.
Size avantajları
Hdmı kablo olursa istediğin an pc istediğin an tv olarak kullanırsın
pc de kuracagınız opera-vlc media player gibi programlarla sitelerde bulabileceginiz ıptv linkleri otomatik vlcde açılır .
uygun çözünürlük pcde olursa tvde pc ile gezinme sizin için mutluluk olur

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
dost kardeş tv googlesini degişemezmiyim chrome yapılsa sorun kalkar oluyorsa biri yardım etsin bende pc yok ordan konuları takip ediyorum dışardan flas belege atıp işimi görüyordu onun için diyorum anladınmı

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
Ben çoktandır girmiyordum foruma. IKS tarihi değişince foruma bir bakayım neler oluyor diye girdim. Forum yenilenmiş. Forumun yeni halini çok beğendim. Çok şık ve kullanışlı olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.