Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Altyapı ile ilgili Talepler & Sorunlar Hk.

next2000hdcx

0
Üye
28 Ağu 2018
27
9
3
Daha önce yazıldı mı göremedim ama canlı tv sayfasını bilgisayar web browser üzerinden açtığımızda görüntü sünmüş şekilde görünüyor izlenemiyor ve tam ekran olmuyor. Teşekkürler.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
Arkadaşlar siteye şikayetlerimizi yazdık ama boş diyorum ki TV Google si kullanıyorum ama sitedeki konu başlığında konular a tıkliyorum giriş yapmıyor sorun bu benim PC yok TV den takip ediyorum zaten cihazın kendi Google si ölü onu anladık ama bu yeni yapılandırmadada sağ olsun bu siteyi değişiklerle beraber TV'nin Google sinide öldürdü simdersinizki TV'nin Google sini Chrome yap zaten ben o kadarını bilseydim astronot olurdum onun için bunu yapan adam bari TV'nin Google sine göre ayarlasin yoksa benim işim burda biter çünkü işime yaramaz bu şekilde hepinizden yardımcı olmanızı bekliyorum selametle TV Samsung tizen

mcilo

0
Özel Üye
6 Ocak 2013
3,248
43,749
113
Eger mumkunse paylasimlarda 10000 karakter siniri arttirilabilir mi acaba? Free cccam satirlarinin cok kartli olanlarinin kart acilimlarini yapamiyorum maalesef. Tesekkurler...

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Özel üyelerin kendi açtıkları konuları kilitleme tekrar açma ayrıyeten konu taşıma özelliği de gitmiş sanırım ve konu altında kimin online olarak konuya baktığını görebiliyorduk forum alt yapısı destekliyorsa tekrar aktif olması dileğiyle.