Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Next MACHINA 3D Uydu Alıcı Genel Özellikleri

cakir0006

0
Üye
31 Ocak 2012
11
0
1
2d görüntüyü 3d cevirip izleyen varmı şu amaçlı sordum kullandığım led tv (samsung d6500 serisi) de bu özellik var ve pek menmun kalmadım 2d görüntüyü 3d çevirdiğimde sadece derinlilk veriyor görüntü dışa cıkma olmuyor.tapiki usb den 1080 veya 720 çözünürlüklü film izlediğimde görüntü bırnumun ucuna kadar geliyor. onun babında sordum . yardımcı olursanız machına3d cihazını almayı planlıyorum

2d 3d çevirmiyor galiba neyse sağlık olsun
satış yerine gidip inceleyeyim

septar

0
Üye
15 Şub 2013
15
0
1
yıllarca next 8000 xcam kullandım.bu konuda nextin üzerine tanımam yeni cihazın siparişini verdim anlatılanlar doğrultusunda çok iyi bir cihaz olduğu kanısındayım emeği geçen herkese teşekkür ederim

cakir0006

0
Üye
31 Ocak 2012
11
0
1
Son yazılımlar ile 2D görüntüyü 3D olarak çevirmektedir. ayrıca 3D görüntüyü de 2D ye çevirmektedir.

satış merkezine gittim ankara konya sokakta bulunan 2d 3d çevirmiyor dediler forumdan bahsettim bizde okuyoruz ama hala bu özellik yok dendi, cihazı inceledim birazda kurcalama şansım oldu 3d 2d çeviriyor test ettim sıkıntı yok
konuşma esnasında esasen merak ettiğim 2d 3d çeviriyorsa görüntü dışa verme olayı dedim satış sorumlusuda bu özellik yok onun için test edemezsiniz dedi
birazdaha bekleyeyim ilerleyen zamanda ne olacak takipteyim kulanan arkadaşlar
yeni güncellemeleri yükledikçe haberim olur diye ümit ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
satış merkezine gittim ankara konya sokakta bulunan 2d 3d çevirmiyor dediler forumdan bahsettim bizde okuyoruz ama hala bu özellik yok dendi, cihazı inceledim birazda kurcalama şansım oldu 3d 2d çeviriyor test ettim sıkıntı yok
konuşma esnasında esasen merak ettiğim 2d 3d çeviriyorsa görüntü dışa verme olayı dedim satış sorumlusuda bu özellik yok onun için test edemezsiniz dedi
birazdaha bekleyeyim ilerleyen zamanda ne olacak takipteyim kulanan arkadaşlar
yeni güncellemeleri yükledikçe haberim olur diye ümit ediyorum

Cihazın fabrika çıkış yazılımında bu özellik yoktu, belki gittiğiniz satış merkezinde ellerindeki cihazalarda yada son verilen yazılım yüklü olmayabilir,yazılımları takip etmemiş olabilirler..

Cihazda şu an 15.01.2013 tarihli V4.270 yazılımı yüklü ve 2D görüntüyü 3D olarak çevirdiğine dair bir resimde ekliyorum,( bu özellik takdir edersiniz ki çok fazla randımanlı değildir, yayınlar 3D sistemler ile çekilmediği için genelde görüntülere sadece biraz derinlik katmaktadır.)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Karbon , üstad Next 3D MACHINA'ya MGcamd yüklenebiliyormu acaba ? saygilar

Hayır, Mgcamd linux cihazlarda kullanılır genelde,cihazda CCcam - NewCamd - AvartarCamd desteği var,eğer şifreli kanallar için soruyorsanız zaten EMU var.Kéy dosyaları yüklenebiliyor yada online olarak güncellenebiliyor.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
slm: öncelikle BEN makinayi değerlendireceğim şahane bir cihazzz cok tşk ler nextmachineyi buruya kadargetirenlere cok cok tşk ederizzz görüntü süpperr yalnızz hızz yok aynı daha hızlı olabirdi ve kanaldan kanalagecerken sesde bir sorun var nedendersenizz bende daha önce kullandığım next dapcıs vardı ses ayarı bunda yok ordan yüksek ve kısık cıkıyo bir onu yapila bilirse daha iyi olurdu birde machine cok gec acılıyo birde o sorun var. kumanda pek cekmiyo öteki nextler gibii birde o halllolabilirse cok mutlu olcağızzz görüntü süpper menü süpper radyo animasyon süpper cok güzel bircihaz evt kabul etmek lazım bu cihazda emeği gecenlereayrı ayrı tşk ederiz. hep daha iyiye koşmuya devam etceğiz sizler varıkan yardımlarından dolayı tşk ederiz ilgilenenlere minnetarızzz saygılarımla: [email protected]

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
karbon:::::::: bişey sorabilirmiyim acaba bende motorlu canak var düz pozisyoner olmadan next 3d macınadan değiştirme yapabiliyozmu cünkü limit ver cevir durdur sağ sol diye ayarlar var aca bir bilgi verebilrmisin saygılarla cok tşk eder ????

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
sayın doktor: yükselin sitesinde ( 4 hd kanalı canlı izle diye yazıyo ama 4 hd cıkmıyo sd olan cıkıyo varmı 4 hd canlı göstermesii ben denedim ama cıkmıyo hatta kitlenme yapıyo bilgi verirseniz sevinirm tşklerr yada biz yanlışmı yapıyoz bir bilgi eksikliği var bizde yoksa ilginizi bekliyorumm

hedef2010

0
Üye
17 May 2012
217
10
18
selam arkadaşlar, next machina3D cihazını aldım inceledim güzel bir alt yapısı var ama iki sorum olacak vardır belki ben bilmiyorum. Benim önceden next minix HD var onda freeShare özelliği vardı bu cihaz da mevcut mu? birde IPTV de manuel adres girme özellikleri mevcut mu? bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Hürmetler.

akifhasan

0
Üye
17 Ara 2012
92
4
8
Konya
evt eski kumanlar daha güzel yapılmış bence okkalı olmuş bence şimdikiler cok hafif ve tip yok öncekilerde tip var hemde bn değiştirmedim zaten ;;;;;;

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
İyi günler arkadaşlar bende pandora yada machine 3d arasında kararsız kaldım hangisi daha iyi acaba ? birde uydudan otomatik güncelleme yapıyor mu ve şifreli kanalları otomatik şifrelerini kırabiliyor mu ? Bilen arkadaşlar karbon, mach1 yada anlayan başka arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.Teşekkürler

yıldırım58

0
Üye
25 Kas 2012
24
0
1
sivas
kanal liste düzenine girip favori düzeni seçtikten sonra ATV kanalını film favoriye ekliyorum daha sonra spor kanalına eklediğim zaman aynı kanalı favori olarak ilk eklediğim film listesinden siliniyor aynı kanalı ayrı grupta nasıl ekliyoruz ??

larix82

0
Üye
4 Eki 2012
13
0
1
arkadaşlar bu machine 3d binanın merkezi sistemine uygun mu acaba bağlanabiliyor mu, forumun birinde merkezi sistem olduğu için satıyorum demiş ama apartmanda ortak uydu sistemi olup da kullanan var mı acaba ?

olgetay

0
Üye
4 Eyl 2013
1
0
1
arkadaşlar bu machine 3d binanın merkezi sistemine uygun mu acaba bağlanabiliyor mu, forumun birinde merkezi sistem olduğu için satıyorum demiş ama apartmanda ortak uydu sistemi olup da kullanan var mı acaba ?

Ben merkezi sistemde kullanıyorum daha dün aldım bugün kullanmaya başladım. Merkezi sistemle uyumsuzluk gibi birşey söz konusu değildir.