Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni Yazilim Isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Burada Bu Cihaz Icin Yeni Yazilim Istiyenler Istek Yazsinlar . Belki Next Destekcileri Istekcilerin Cok Oldugunu Gorup Daha CabukBir Seyler Yapsinlar
Lutfen Jihazinizin Yazilim Numarasini ve Istekinizi ve Tarihide Yazin
Tesekurler

Benim Jihazimin Yazilim Numarasi V05.01.2622 Tarih 2017/10/11
Lutfen Yeni Yazilim Verin :may-duyuru:

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Hadi Artik Yeni Yazilim Gelsin.Next e yakisicak Yazilim gelsinde kullanalim bu Cihazi !!!

V05.01.2622 Tarih 2017/10/11

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abicigim buraya yazmamız sizce ne ifade eder Forumumuzun direkt baglantısı yokki firma ile forum arkadaşlarımızın çogu gönüllü tester ve forumda bilgi beceri tecrübelerini aktarıyor paylaşım adına.
Hal böyle olunca yazılım isteklerinizi direkt fabrika e-posta müşteri hizmetleri vb yollarla iletirseniz daha öncelikli olur düşüncesindeyim Doktor üstadımızdan bir başka next yetkilisinin bu foruma girdigini ben görmedim üye oldugum süre içinde ,dersinizki müşteri hizmetleri bu foruma girin sorun diyor dogrudur ORDA ÇALIŞAN ARKADAŞLAR kadar hassas olabilseydi next firma yönetimi keşke ve bu Foruma girip baksalardı şimdi daha farklı olurdu karşılık beklemeden bir araya gelmiş gerektiğinde tester gerektiğinde arge olabilen başka hangi forum var yazılan en ufak bir kullanımdan kaynaklı soruna gecenin bir yarısı anında cevap veren hangi forum yöneticisi admini moderatörü veya normal üyesi var ben rastlamadım şahsen.

Evet Keşke Next yönetimi bu yazılanları okusa ne yazıkk, okumayacak duymayacak görmeyecek onun için buyrun firma bilgileri derdimizi direkt yazalım firmaya.

RESME TIKLAYIN
İLETİŞİM EKRANINDAKİ BİLGİLERİ DOLDURUP İSTEKLERİNİZİ YAZIN.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Abicigim buraya yazmamız sizce ne ifade eder Forumumuzun direkt baglantısı yokki firma ile forum arkadaşlarımızın çogu gönüllü tester ve forumda bilgi beceri tecrübelerini aktarıyor paylaşım adına.
Hal böyle olunca yazılım isteklerinizi direkt fabrika e-posta müşteri hizmetleri vb yollarla iletirseniz daha öncelikli olur düşüncesindeyim Doktor üstadımızdan bir başka next yetkilisinin bu foruma girdigini ben görmedim üye oldugum süre içinde ,dersinizki müşteri hizmetleri bu foruma girin sorun diyor dogrudur ORDA ÇALIŞAN ARKADAŞLAR kadar hassas olabilseydi next firma yönetimi keşke ve bu Foruma girip baksalardı şimdi daha farklı olurdu karşılık beklemeden bir araya gelmiş gerektiğinde tester gerektiğinde arge olabilen başka hangi forum var yazılan en ufak bir kullanımdan kaynaklı soruna gecenin bir yarısı anında cevap veren hangi forum yöneticisi admini moderatörü veya normal üyesi var ben rastlamadım şahsen.

Evet Keşke Next yönetimi bu yazılanları okusa ne yazıkk, okumayacak duymayacak görmeyecek onun için buyrun firma bilgileri derdimizi direkt yazalım firmaya.
RESME TIKLAYIN
İLETİŞİM EKRANINDAKİ BİLGİLERİ DOLDURUP İSTEKLERİNİZİ YAZIN.

malesef dediginiz yontemleri daha once denedik ama hic bir yarar olmadi ve hic bir cevab alamadik:agla:

vedatileri

0
Üye
10 Şub 2015
139
96
28
kayseri
Yeni yazilim

Bu tur seylere hic gerek yok bosu bosuna bilgi kirliligi zaten gereken calismalar yapiliyor zamani geldiginde yeni yazimlar verliyor.Herkese kolay gelsin.

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Bizim cijazlar eskidi yazilim zor gelir benim cihazim NextStar YE-18000HD CX V1.25B9 20161108-185332 Version No:148 bizim cihazlara bir yildaha yeni yazilim gelmez.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Next 10000 UHD cihazini yazilimini duzeltmemisten utanmadan ayni cihazin adiyla yeni bir cihaz vermisler Next 10000 UHD Plus Adinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...