Neler yeni

Yeni Yıl 2017 Telefon Duvar Kâğıtları

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,404
Beğeniler
15
#1

Yeni Yıl 2017 Telefon Duvar Kâğıtları indir
2016 yılını geride bırakmaya saatler kaldığını söyleyebiliriz. Acısıyla tatlısıyla geçen bir yılın ardından umutla ve huzurla kapılarını bize açan yeni bir yıla merhaba demeye hazır olun. Yepyeni bir yıl yeni umutlar, yeni inançlar demektir... Yeni yıl yaklaşırken her yerde yeni yıla dair resimler görmeye başladık.

Yeni yıl dendiğinde hemen hemen hepimizin aklına kartpostallar, noel baba, çam ağacı, hediyeler, hindi, geyikler, yeni yıl dilekleri, partiler gelir. Bundandır ki telefon ekranlarında yeni yıl resimleri yerini almaya başlar... Yeni yıla nasıl gireceğinize karar verdiniz mi? Yeni yıla içinizi ısıtacak yeni yıl resimlerini telefon duvar kâğıdı olarak kullanarak başlamaya ne dersiniz?

Gülen kardan adamlar, süslü hediye paketleri, sevdiklerinize iyi yıl dilekleri, geyikleri ile sırtında hediyesiyle noel babalar, bin bir şey ile süslenmiş ışıltılı çam ağaçlarının bulunduğu ekran resimleri telefon ekranlarınızı renklendirecektir. Yeni yıl 2017 telefon duvar kâğıtları ile istediğiniz ekran resmini bulabileceğinizden şüpheniz olmasın. İster kardan adamlı, ister noel babalı bir ekran resmi seçin yeni yıl duvar kâğıdı ile fark yaratacaksınız.