Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Youtube'ye erişemiyorum

frestle5

0
Üye
30 Haz 2015
3
0
1
Merhaba arkadaşlar youtubeye girilmiyor geçersiz bişeyler yazıyor dailymotion açılıyor ama acil yardım edermsiiniz niçin youtube giremiyorum:confusion:

mystar

0
Üye
11 Nis 2015
2
0
1
karbon:yazılımı güncelleyin diyorsun.! sen denedinmi.
ben defalarca denedim.cihazınızda son yazılım yüklü diyor.yani o kadar basit değil.hiç değilse cevap yerine bir süre bekleyin deseydin

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
karbon:yazılımı güncelleyin diyorsun.! sen denedinmi.
ben defalarca denedim.cihazınızda son yazılım yüklü diyor.yani o kadar basit değil.hiç değilse cevap yerine bir süre bekleyin deseydin

Arkadaşım senin derdin ne ? bulaşacak adam mı arıyorsun! sana iyi niyetle yol gösteriyoruz,sen gelip burada atar yapıyorsun! badem o kadar basit değil bu işler git derdinin dermanını başka yerde ara!gelip burada ortalığı germe.Firmaya telefon aç sor. Burada bu üslup ile sana yardımcı olacak kişi bulamazsın.!!
Rastgele.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
kardeş dosyayı indirip rar olarak Usb'nin içine attım tvye takınca hiç birşey görüntülemiyor :apologetic:

Selamlar TV derken.!!! Sanırım receiveri kasdettiniz eğer cihazda yazılım görünmüyorsa o halde yazılımı rardan çıkaracaksınız siz tam tersini yapmışsınız.
1.Pc nin önce SOL sonra SAĞ tuşuna yada aynı şekilde MAUSA basıyoruz.
2.Karşımıza gelen seçeneklerden BİRLİKTE AÇ seçeneğini seçiyoruz.
3.Şimdi açılan pencereden WİNRAR ARŞİVE seçip tıklıyoruz.
4.Karşımıza SARI ZARF gibi görünen bir dosya daha çıkacaktır.
5.Şimdi tekrar ÇİFT tıklıyoruz.
6.Bu sefer bir başka pencedere açılan dosyalar içinde yollardaki duba işaretine benzer bir dosya göreceksiniz.( Bin dosyası )
7.İşte onu alıp USB ye atacaksınız ve gerisini zaten siz getireceksiniz.

8.Sonucu paylaşınız.KOLAY GELSİN.

frestle5

0
Üye
30 Haz 2015
3
0
1
hepinize teşekkür ediyorum sorunum düzeldi güncellemeyi yapınca artık Youtube'ye giriyorum Hayırlı Ramazanlar herkese...