Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

XPERiA 945 ROM (FinaL RoM)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63

XPERiA 945 ROM (FinaL RoM)
Eveet Arkadaşlar Merakla Beklenen Xperia Romumu Artık Yayına Sunma Vakti Geldii.... Daha Önceden Galaxy 945 Romuyla En Görsel İlk Romun Ardından Bukezde Sizden Gelen İstekler Üzerine Kendi Kapasitemin Yettiğince Bu Romu Hazırladım. Bu Rom Bi Önceki Roma Göre Çok Daha Fazla Yordu. Nerdeyse Çoğu Kodlarını,Dil Dosyasını, Resimlerini Değiştirdiğim Launcher, Yeni Dil Dosyası Eklediğim Diğer Uygulamalar,Eklentiler, Resimler...

Bu Romla Artık Son Romumu Çıkarmış Olucam. Bundan Sonra M.AKİF İNAL İmzası Altında Vodafone 945 Cihazı İçin Rom Çıkmayacak. Onun İçin Adınıda FinaL RoM Koydum. Eminim ki Bu Romda Diğer Rom Kadar Tutacaktır.. Neyse Çok Konuştum Birazda Romdan Bahsedeyim.

--- ÖZELLİKLER ---
Bütün Simgeler Baştan Aşağıya Değiştirildi.
Yeni Bir Arayüz Eklendi ve Varsayılan Olarak Ayarlandı.
Yepyeni Xperia Arkaplanları Eklendi ve Açılışa Varsayılan Olarak Ayarlandı.
Yepyeni Bir Launcher Düzenlendi, Eminim Bu launcheri Sizlerde Çok Beğeneceksiniz. Çoğu Kodu Değiştirildi, Yeni Dizayn Eklendi.
Diğer Romdada Olan MSN TALK, SKYFİRE, MUSİCBOX, ROCKPLAYER (BU KEZ SORUNSUZ VERSİYON EKLENDİ), SMODA WİDGET, YOUTUBE ve BUNLARA EK OLARAK TWİTTER EKLENDİ. FACEBOOK 1.7.1 SON SÜRÜM, TWİTTER, SKYFİRE Gibi Programların Son Sürümleri Eklendi.
Gereksiz Uygulama, Oyunlar Çıkarıldı.
Bir Önceki Romdan Hemen Herkesin Beğendiği Fontumuz Bu Romdada Karşınızda
Yepyeni Görsel ve İşlevli Bir Müzik Çalar Eklendi. Bu Müzik Çalarında Türkçeleştirmesi Düzenlenmesi Tamamen Bana Aittir.
Bütün Alarm,Bildirim ve Zil Sesleri Elden Geçirildi. Beğenmediğim Çoğu Müziği Çıkarttım. Bikaç Tane Ekledim. Hepsinin Sesleri Yükseltildi. Artık Sağır Değilseniz Bu Sesleri Çok Rahat Duyacaksınız
Giriş Animasyonu Değiştirildi. Yepyeni Bir Animasyon Eklendi. Şahsen Ben Çok Beğendim.
Yepyeni Widgetler Eklendi.
Veee Daha Fazlası İçin Romu İndirip Kurunuzz.....

UYARILAR: Bu Rom Kurulumundan Sonra Oluşacak Herhangi Bir Problemden Ben Sorumlu Değilim. Kendine Güvenen, Telefonuna Güvenen Kursun. Ben Şahsen Sırf Bugün 15 Kere Kurup Sildim. Bunun Yanı Sıra Geçen Romda Sırf Bişey Bulmak İçin Giriş Animasyonundaki Benim Adıma Takan Kişilerin Egoları Tatmin Olsun Diye Bu Romda İsmimi Yazmadım O Kısma. Kısaca Stabil, Görsel Bir Rom Oldu. Rar İçindeki Kurulum Yazısını Okuyup Aynen Yazarsanız Hızlı Güzel Bir Rom Kurmuş Olursunuz. Eklentiler Olsun, Düzenlemeler Olsun Aşırıya Kaçılmadı. Stabil Olsun Diye Çok Fazla Uygulama Vs. de Eklemedim....

Download LİNKİ:
TIKLA İNDİR

UYARI: ARKADAŞLAR LAUNCHER YENİ SÜRÜM İNDİRME UYARISI VERİNCE İPTAL EDİNİZ. GÜNCELLEDİĞİNİZ TAKDİRDE BENİM YAPTIĞIM KODLAMA VE DİZAYN GİDECEKTİR..