Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Foruma Giriş ya da İşleyiş Sorunları Hk.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşlar sitede bir sorun mu var çok geç açılıyor .Kardeş sitede aynı şekilde

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Bende herhangi bir sorun göremedim,

29 Tem 2015
148
4
18
ben forum 4k ya kayıt olamıyorum ben robot değilimdeki yazı çıkmıyor site sahibi hatası diyor düzeltirmisiniz

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
sayın adminler foruma işyerinden girmiştim çıkış yapmadım.evden girdim yanlış şifre diyor şifremi unuttum galiba bana p.m ile şifremi atarmısınız.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Foruma kayıtlı mail adresinize gerekli bildirim yapılmıştır.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Arkadaşlar forumda sorunmu var?Kardeş forum dahil 3 gündür foruma giremiyorum girsemde konu açamıyorum.Genel bir sorunmu yaşanıyor?

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
bugün saat 12 gibi foruma yine girilemiyordu sıkıntı nerde acaba saldırımı var yoksa normal arızamı var form yöneticilerinden bir açıklama gerekir diye düşünüyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı tespit edilemedi henüz, ana server kaynaklı bir durum olma ihtimali var, next servis, mach1 forum, nextwebtr, ve forum4k aynı server üzerinde, sorun olduğunda tüm siteler etkileniyor.. arkadaşlar durumu inceliyor, sorun tespiti ve gerekli düzenlemeler mutlaka yapılacaktır arkadaşlar.. bu teknik sorunlar nedeniyle bazı istenmeyen durumlar olabiliyor. İmza alanları gibi.. sorun çözülünceye kadar tüm üyelerimizden gerekli özveriyi anlayışı göstermelerini rica ederiz. Saygılar.

murat25750

0
Üye
20 Şub 2015
158
4
18
Son zamanlarda iyice sorun yaratmaya basladi forum. Boyle giderse uyeler gidicidir diye dusunuyorum.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı tespit edilemedi henüz, ana server kaynaklı bir durum olma ihtimali var, next servis, mach1 forum, nextwebtr, ve forum4k aynı server üzerinde, sorun olduğunda tüm siteler etkileniyor.. arkadaşlar durumu inceliyor, sorun tespiti ve gerekli düzenlemeler mutlaka yapılacaktır arkadaşlar.. bu teknik sorunlar nedeniyle bazı istenmeyen durumlar olabiliyor. İmza alanları gibi.. sorun çözülünceye kadar tüm üyelerimizden gerekli özveriyi anlayışı göstermelerini rica ederiz. Saygılar.

Yanıtınız için tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim,en azında içimizi ferahlattınız.Saygılar.

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar giriş yaptıgım zaman en üstteki mesaj yeri aktif deyil cıkış yapınca aktif oluyor engelendimde benimmi haberim yok neden kapalı resim koyuyorum
0BJlkL.jpg
[/url][/IMG] bu cıkış yaptıgım zaman görüntü

kWdGJ9.jpg
[/url][/IMG] buda siteye giriş yaptıgım zaman

Son düzenleme:

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
arkadaşlar giriş yaptıgım zaman en üstteki mesaj yeri aktif deyil cıkış yapınca aktif oluyor engelendimde benimmi haberim yok neden kapalı resim koyuyorum
0BJlkL.jpg
[/url][/IMG] bu cıkış yaptıgım zaman görüntü

kWdGJ9.jpg
[/url][/IMG]

Sitede sorun yok.
Giriste çıkışta yapsan top10 gözükür..
Sizin otomatik kayit ayarlarında farklılık var..
Resimlerden anladığım kadarıyla..
Sol köşeden top10 istatistik katagorisini seçmeniz gerekiyor..

Son mesajlar.
Son uyeler..
Son yorumlar.. vs