Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Serileri SES Sorunları Hk.(Başka Konu Açmayınız).

tahsin43

0
Üye
12 Mar 2012
102
3
18
birzamanlar bende bu siteyi kullanıcılara özel next in ürün geliştirme ve degerlendirme arge bölümü destek sitesidir diye düşünüp baya ilgilenmiştim. ama sonradan gördümki hiçbir anlam ve yararı olmayan kendin çal kendin oyna bir site oldugunu gördüm ve arttık pek ugramıorumda hatta şu linkte bir http://www.next.web.tr/showthread.php?t=1094 topikde acmıştım ama hiçbir soruma cevap bulamadım .sagolsun sitede benim gibi belki işe yarar diye yazanlarda oldu ama sonunda onlarda gördülerki hiç dikkate alınmıyor tabi bende o topikden konu takibini bıraktım sizler oyalanmaya devam edin eger bir fayda bulabiliyorsanız ben göremedim onu belirtmek istedim

halit3

0
Üye
8 Eyl 2012
58
1
8
Merhaba

next minix trt hd de bir kaç gündür ses sorunu yaşamaktayım kumandadan başka kanala geçip sonra geri trtr hd yi açınca düzeliyor.

Bu durum baya sık olmaya başladı.

Ayrıca bazen bazı kanalları kumandadan açınca sanki aynı kanala iki defa düğmeden basmışcasına kanal açılır gibi yapıyor biraz duraklıyor ve açılıyor.

LEVENTBLT

0
Üye
20 Şub 2013
1
0
1
merhaba
Philip 40plf5507h/12 tv ile 18500 hd plus uydu alıcısını 7 aydan beri kullanmaktayım. Tv izlerken çıt diye bir ses geliyor. Bu ses genleşme sesi değil! Bu ses usp den video izlerken de geliyor. Ayrıca trt hd sesini kısamıyorum

gokay091

0
Üye
24 Eyl 2015
1
0
1
Acil yardım next minix amigo vestel tv ye bağladım görüntü var ses yok neden çözüm ??