Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix Hd Punto Plus - (Hdd) Harddiskten den Film İzleme Sorunu!

Black Eagle

0
Üye
30 Tem 2016
5
0
1
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.

Bir arkadaşıma geçenlerde bu uydu cihazını aldık (Next Minix Hd Punto Plus) cihaz gayet başarılı fakat bir sorunla karşılaştık..1 tb lık hdd hard diski cihazın (Usb) girişine taktık ve film izlemek istedik..Öncelikle hard diskteki filmler (Bluray - Mkv) formatlı filmlerdir..Cihaz bu filmlerden bazılarını desteklemiyor.birçok filmide açıp izlemeye kalktığımızda biraz izletip geri atıyor!

Ek olarak cihaz (Mp4) filmlerin hiç birinide açmıyor!

Bu sorunlar neyle alakalı olabilir acaba güncelleme vs felan mı ?

Arkadaşa bu cihazı ben tavsiye ettim,özellikle hdd usb girişinden film izlemek için bu cihazı aldık, ama bu sorunla karşılaşınca mahçup oldum kaldım.

Nedir bu sorun arkadaşlar lütfen yardımcı olunuz!

Şimdiden cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkürler ve iyi forumlar dilerim.

Black Eagle

0
Üye
30 Tem 2016
5
0
1
Anlaşılan o ki, bu sorunla ilgili hiçbir çözüm yok.

Yani tıpkı diğer piyasa malı birçok beş para etmez cihaz gibi, koskoca dünyaca isim yapmış (Next - Nextstar) da bizlere sadece malını satana kadar süslü püslü gösterip arkasında durmuyor!

Benim demek istediğim şu...Sen, dediğim gibi koskoca (Next) dünyaca ünlü markasın arkadaş.

Ben uydudan çok iyi anlarım,piyasada hemen hemen kullanmadığım uydu cihazı nerdeyse yok denecek kadar azdır.
Ama dostlarıma çevreme ilk önce, uydumu alacaksın ? hiç düşünme tabi ki (Next) al derdim hep.

Ama dedimya demek ki (Next) de artık insanlara malını satana kadar süslü davranmaya başlamış!

Şimdi bana diyeceksiniz ki,arkadaş senin aldığın ''Uydu Cihazı'' film izlemek için yapılmamış!

O halde o usb girişini bu cihaza yapmayacaksın,sen (Next) sin arkadaş mp4 üde açacaksın mp5 ide mp8 bilmemneyide!!!!!!

Ayrıca...Benim evimde piyasa malı birçok uydu var.Daha ben mp4 film açmayan bir uydu görmedim!

Markalarınıda yazarım bu uyduların..vede bu cihazlar next tende daha ucuz.

Neyse uzatmaya gerek yok..Anlaşılan o ki bu cihazda elimizde patladı vede artık (Next - Nextstar) markasıda diğer tüm piyasa malı beş para etmez ürünler gibi yanımda değerini yitirmiştir!