Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Tandberg Şifreleme Sistemi Kullanıp EMU ile İzlenebilen Kanallar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akay

0
Üye
9 Ara 2012
34
3
8
Kanallar su an şifresiz acık sistemmi değiştiriyorlar yoksa bunlar?
Şİfrelendiler gene

Son düzenleme:

mini55

0
Üye
3 Nis 2015
4
0
1
Arkadaşlar 39 derece hellassat uydusunda arena sport kanalları tandberg key ile 15 kasım itibarı ile açıkmı?ilk sayfada 5 ağustosta paylaşılmış güncel mi değil mi belli değil

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar 39 derece hellassat uydusunda arena sport kanalları tandberg key ile 15 kasım itibarı ile açıkmı?ilk sayfada 5 ağustosta paylaşılmış güncel mi değil mi belli değil

Sevgili kardeşim sizin cihazda eğer TANDBERG desteği varsa @KARBON kardeşimin verdiği dosyalardan sizin için uygun olanı yükleyin.Siz o tarihe takılmayın konunun ilk mesajındaki dosyalar GÜNCELDİR...

neosky

0
Üye
20 Ağu 2015
11
0
1
next minix hd black kullanıyorum 2 gündür yayınlar açık önceden programla açınca 5sn sonra gidiyordu şimdi hep açık sorunsuz

asi-emree

0
Üye
25 Nis 2012
26
0
1
Arkadaşlar eskisehirde sinyaller düsukmu yoksa bizim antendemi problem var hiç göstermiyor kanallar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar eskisehirde sinyaller düsukmu yoksa bizim antendemi problem var hiç göstermiyor kanallar.

Arkadaşım İstanbul da herhangi bir sıkıntı şuan yok herşey normal durumda,belkide sizin sistemde bir sıkıntı oluşmuştur.
İsterseniz bir komşunuza sorun ondada aynı durum söz konusumu diye...!

Son düzenleme:

bodiroga

0
Üye
14 Eki 2015
23
0
1
Arkadaşım İstanbul da herhangi bir sıkıntı şuan yok herşey normal durumda,belkide sizin sistemde bir sıkıntı oluşmuştur.
İsterseniz bir komşunuza sorun ondada aynı durum söz konusumu diye...!

evet kütahyada da aynı sorun var sinyal %93 kalite %58 gösteriyor ama yayın bulunamadı diyor.

bodiroga

0
Üye
14 Eki 2015
23
0
1
gecenin yarısı buz gibi sogukta catıya cıktım elimde uydu bulucu bakıyorum orada gösteriyor,amigoyu actım seviye 93 kalite 58 manuel aramada frekansı 12461 değilde 12458 yaptım oldu.ayrıca kanal değişiklerinde geç gelen kanallar varsa ki var frekansları 3 yada 5 aşağı veya yukarı yaptığımızda daha çabuk açılıyor denemenizi tavsiye ederim cihaz stabil bir hal alıyor hakkaten zevkli oluyor kanal değişimi.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abicigim LNB sapması bizim cihazların bazılarında kullanıcılarına sorun çıkarır bunu gözardı etmeyin sebebi araştırın yanlış montajmı, odaklama sorunumu uzak yakın montaj ve sacın standart dışı olması etkendir +- artırmak eksiltmek bazı cihazlarda sorun çözsede key düzeninde frekans tanımlı kanallarda sorun yaşamasıda dogaldır . bu durumda çoğumuz hazır key listesi atıyoruz o listede örnek 12440 başlıyan key dizini hiç bir şekilde açmaz çogumuzda o listeyi editörle 12444 olarak düzeltecek durumda degiliz ve suçu dış etkenlerde aramak yerine 4-8 de benim cihaz açmıyor cw veya bisleri deriz cihaza bahane buluruz.Her şey gibi LNB bir kullanım ömrü oldugunu düşünmeyiz.

image

0
Özel Üye
5 Şub 2015
609
636
93
türkiye
slm arkadaşlar ben Tandberg de bu kanalları açtım
- NAT GEO HD
- NAT GEO PEOPLE HD
- NAT GEO WILD HD
ama bunlar açılmıyor
- FOX CRIME HD
- FOX LIFE HD
- FX HD
- 24 KITCHEN HD
acaba bir yerde hatamı yaptım bilgisi olan varmı
ayrıca bu yazılımı veren ustadlara sonsuz tşk.ler.
sevgilerimle

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
slm arkadaşlar ben Tandberg de bu kanalları açtım
- NAT GEO HD
- NAT GEO PEOPLE HD
- NAT GEO WILD HD
ama bunlar açılmıyor
- FOX CRIME HD
- FOX LIFE HD
- FX HD
- 24 KITCHEN HD
acaba bir yerde hatamı yaptım bilgisi olan varmı
ayrıca bu yazılımı veren ustadlara sonsuz tşk.ler.
sevgilerimle

yazdıklarınızı okuyunca test etim hepsi aktif sizdeki durum ilginç

simcell

0
Üye
27 Ara 2016
19
0
1
Malum kanallar Provider ID değiştirmiş böyle olunca yine mi yazılım güncellemesi gerekecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...