letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

http://www.cepkutusu.com/uploads/posts/2015-03/1425794098_tr_sm-n915fzwetur_000264074.jpg Galaxy Note Edge Kullanma Klavuzu Galaxy Note Edge Samsung firmasnn sunduu en gelimi telefonlardan bir tanesidir. Galaxy Note Edge son srm android yazlm kullanmaktadr ve 16 MP kameras ile an yakalama konusunda sizlere destek salamaktadr. Galaxy Note Edge telefonda HD sper amoled ekran bulunmaktadr. Ve ben bu tr telefonlarn i adamlarnn daha ok kullandn dnyorum. Ama bazen

Bu konu 736 kez grntlendi 0 yorum ald ...
Samsung Galaxy Serisinin Trke Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke) 736 Reviews

Konuyu deerlendir: Samsung Galaxy Serisinin Trke Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke)

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 736 kez incelendi.

Mehmetkarahanl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    19.06.2016
    Beenmi
    949
    Teekkr Alm
    1.116
    Donations
    0 - $0.00
    @Mehmetkarahanl
    Tecrbe Puan
    59

Thumbs up Samsung Galaxy Serisinin Trke Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke)

Galaxy Note Edge Kullanma Klavuzu
    Galaxy Note Edge Samsung firmasnn sunduu en gelimi telefonlardan bir tanesidir. Galaxy Note Edge son srm android yazlm kullanmaktadr ve 16 MP kameras ile an yakalama konusunda sizlere destek salamaktadr. Galaxy Note Edge telefonda HD sper amoled ekran bulunmaktadr. Ve ben bu tr telefonlarn i adamlarnn daha ok kullandn dnyorum. Ama bazen gryorum ki adam 800 TL maa alyor ama cebinde Galaxy Edge var. Tabi ki herkesin kendi tercihi. Bu telefonu almam yada alm olanlar varsa ve nasl kullanacam diyen arkadalar iin PDF formatnda Galaxy Note Edge Kullanma klavuzunu paylayorum.

DOSYALAR

Galaxy S5 Trke Kullanma Klavuzu
    Arkadalar Samsung Firmas yeni amiral gemisi olan Galaxy S5 i tantt. Galaxy S5 sahibi olanlarn veya Galaxy S5 almay dnen arkadalarn merak ettii hereyi iinde barndran Galaxy S5 Kullanma Klavuzu nu sizler iin sitemizde paylamay istedik. Galaxy S5 i olmayan arkadalar iinde referans saylabilecek olan bu klavuzu sitemizden indirip Galaxy S5 in Tm zelliklerini renebilirsiniz.

Galaxy S5 incelemesini BURAYA tklayarak grebilirsiniz. Galaxy S5 te kullanlan zil seslerini BURAYA tklayarak telefonunuzda deneyebilirsiniz. Ayrca sitemizdeki Galaxy S5 destek blmn ziyaret edebilirsiniz.

Galaxy S5 Destek Blm

Galaxy S5 Oyunlar

Galaxy S5 Temalar

DOSYALAR

Galaxy S5 Trke Kullanma Klavuzu indir​

Galaxy Note Edge Kullanma Klavuzu
    Galaxy Note Edge Samsung firmasnn sunduu en gelimi telefonlardan bir tanesidir. Galaxy Note Edge son srm android yazlm kullanmaktadr ve 16 MP kameras ile an yakalama konusunda sizlere destek salamaktadr. Galaxy Note Edge telefonda HD sper amoled ekran bulunmaktadr. Ve ben bu tr telefonlarn i adamlarnn daha ok kullandn dnyorum. Ama bazen gryorum ki adam 800 TL maa alyor ama cebinde Galaxy Edge var. Tabi ki herkesin kendi tercihi. Bu telefonu almam yada alm olanlar varsa ve nasl kullanacam diyen arkadalar iin PDF formatnda Galaxy Note Edge Kullanma klavuzunu paylayorum.

DOSYALAR
    13.63 MB Pdf ve Trke Kullanma Klavuzu indir

11.77 MB Pdf ve ingilizce Kullanma Klavuzu indir

PDF Dosyalarn Okumak ve Amak iin

Galaxy Note 4 Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke)
    Son zamanlarn en popler telefonlarndan biriside Galaxy Note 4 dr. Bu telefonu alp kullanmaya baladktan sonra bir ok arkadamz artk bilgisayara gerek kalmadn dnyorlar. nk Galaxy Note 4 bilgisayar gibi her eyi kolay bir ekilde yapabilmektedir. Galaxy Note 4 zelliklerinden ksaca bahsetmek gerekirse HD Sper Amoled ekran olarak tasarlanm ve 16 MP akll kamera sistemine sahiptir.Galaxy Note 4 telefon ayrca 30 dakikada %55 arj seviyesine ulaabiliyor. ok az zamanda maximum arj sresi size zamandan tasarruf etmenizi salayacak.Galaxy Note 4 te S pen zellii sayesine ilemlerinizi saniyeler iinde bitirebiliyorsunuz. Galaxy Note 4 kullanma klavuzunu incelerseniz sizlere bu telefon hakknda olduka yararl bilgiler sunacaktr.

DOSYALAR
    13.43 MB Pdf ve Trke Kullanma Klavuzunu indir

13.13 MB Pdf ve Trke Lollipop (Android 5.0) Kullanma Klavuzunu indir

10.78 MB Pdf ve ingilizce Kullanma Klavuzunu indir

Bu Telefonu Simlatrde Denemek iin

Galaxy S6 Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke)
    Samsung son amiral gemisi olan 2 adet telefonunu daha tantt. Bunlar Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge olarak karmza kyor. Samsung firmas yapt telefonlarla kk byk herkesin sevgisini kazand. Ksaca Galaxy S6 telefonumuzun zelliklerinden bahsetmek istiyorum. Galaxy S6 imdilik 4 renk olarak karmza kyor.Galaxy S6 telefonunuz ile yksek znrlkl fotoraflar ekebileceksiniz ve ayrca Galaxy S6 nceki modellere gre 2 kat daha hzl arz olmaktadr. Galaxy S6 Sper HD omoled ekran ile donatlm ve Gelitirilmi gvenlik sistemi ile kiiel bilgilerin korunmasna yardmc oluyor. Galaxy S6 kullanma klavuzunu okuyarak telefon ile ilgili hi bilmediiniz zelliklerini renebilirsiniz.

DOSYALAR

Galaxy S6 Edge Kullanma Klavuzu (PDF ve Trke)
    Arkadalar bu gn size Galaxy S6 Edgenin Kullanma Klavuzunu paylaacam. Sizinde bildiiniz gibi Samsung firmasndan son olarak Galaxy S6 y bekliyorduk ama Samsung firmas bizlere bir spriz yapp Galaxy S6 Edge yide beraberinde duyurdu. Galaxy S6 Edge ekran olarak fahif bkml hatlara sahip. Galaxy S6 Edge mthi bir telefon diyebiliriz. Ksaca bu telefonun zelliklerine gz atacak olursak ok daha hzl arj olabiliyor, ekran ok net ve parlak,pili daha uzun sre gidiyor,ok daha gvenli yazlmlarla desteklenmi ve en gzeli piyasadaki tm uygulama ve oyunlar altrabiliyor. Akcas bizi 2 yl sre ile tayabilecek bir telefon. Galaxy S6 Edge hakknda ok daha geni bilgiye sahip olmak iin sizinle Galaxy S6 Edge kullanm klavuzunu paylayorum. Sizlerinde dikkatini eken zellikler varsa burada paylaabilirsiniz.

DOSYALAR

10.78 MB Pdf ve Trke Kullanma Klavuzunu indir

Konu Mehmetkarahanl tarafndan (14.08.2016 Saat 10:39 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)