Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango Red & Blue Ortak KURTARMA Yazılımı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Ekli dosyalar

• KURTARMA YAZILIMI Next Minix HD Tango Red &Next Minix HD Tango Blue.zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 728

ahakanjk

0
Üye
31 Eki 2015
4
18
3
Merhaba Sayın Karbon;
Bir arkadaşımın Next Minix HD Tango cihazı var ve bu cihaz açılmıyor. Kırmızı ışık yanık kalıyor, kumandadan cihaz açılmıyor. Kumandada herhangi bir sorun yok aynı kumanda ile başka bir cihazı çalıştırabiliyoruz. Başka bir başlık altında kurtarma yazılımının bu cihazlara yüklenemeyeceğini yazmışsınız. ********** sitesinde bu cihaz için kurtarma yazılımı bulunuyor. Bu durumda ne yapmalıyım yazılımı yükleyeyim mi? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar.

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Bende next minix hd tango var ..Benim cihazda açılış ekranında sürekli reset attırıyor bu durumda cihaza nasıl müdahale edebilirim usb ile nasıl yazılım atıp eski haline getiririm acaba.. Sadece yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum rs232 kısmı için elimde kablo olmadığından usb ile yöntemi varmı bilgilendirir misiniz acaba...

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
Bende next minix hd tango var ..Benim cihazda açılış ekranında sürekli reset attırıyor bu durumda cihaza nasıl müdahale edebilirim usb ile nasıl yazılım atıp eski haline getiririm acaba.. Sadece yazılımsal hata olduğunu düşünüyorum rs232 kısmı için elimde kablo olmadığından usb ile yöntemi varmı bilgilendirir misiniz acaba...

memoli ustanin verdigi donusum yazilimini attin ibox olani bildigim kadari ile kurtarma yazilimi kablo ile atilir bunlarda 232 ile kablon yoksa bi servisin yolunu tut derim devamli resletrse kendini bi zaman sonra cihaz elinde kalir

oggy_g

New member
Üye
2 May 2020
2
0
1
Merhaba. Next minix hd tango'da kurtarma yazılımı kullanabilmek için rs232 denen kabloya ihtiyaç olduğunu anladım. Ama araştırmalarına göre rs232 bilgisayarların com portlarına giren bir kablo. Etrafta da artık pek com portu olan bilgisayar kalmadı. Bu işi usb port yoluyla yapma imkanı var mıdır?