Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Yazılım güncellerken sadece yazılım seçeneğinde bin dosya boyutu uyuşmuyor bunu da ekleyebilir misiniz? (yazılım+kanal yüklerken sorun yok sadece yazılım seçeneginde sorun var kanal listesi bozulmaması için)

selamlar. bende sizin dedğiniz gibi kanal sıralaması bozulmaması için sadece yazılım olarak yapmıştın son güncellemeyi usb'den ve basarılı olmuştu .. ilginç bunuda göndermekte fayda var.

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Evet benimde aklıma gelen sorunları yazmak istedim güncellerken sadece yazılımda hata veriyordu talep ne kadar çok olursa o kadar kısa sürede çözülür demiş arkadaşımız bunu da ekleyip tekrar talep gönderdim sizde ekleyip gönderin arkadaşımızın eklediği sorunlarla birlikte

aynen hocam taleplerin cok olması muhim , insallah bu kadar ilgiye kayıtsız kalmaz next destek ekibi :)

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
konu dışı | yahu bilnçaltına nasıl yerleştyse bugün rüyamda cihaza tandberg yuklemişm ve malum kanalları izliyordum ,, ah bee ********** ne hallere düştük duy şu sesimizi :culpability:

olcay27

0
Üye
22 Eki 2015
24
0
1
slm
şifre çöme işlemi geç oluyor ve belli aralıklarda donuyor. bazende hiç birni açmıyor bazen birde bazıları açılıyor bazıları açılmıyor. baya sıkıntılı
izlediğimizden bir keyf alamıyoruz. en kısa zamanda düzeltilir
25b uydusundaki kanalrı çözüyor mu?

iyi çalışmalar

murat0608

0
Üye
23 Eyl 2015
14
0
1
Arkadaslar her gunyolluyorum ama bizi tiye almiyorlar nedirya arge bolumune ilettik bumu yani 20 yillik next kullanicisiyim bu tandberg icin cihaz degisirsem kesinlikle yenisi next olmayacak adamlar parayave piyasaya doymus

elcondor

0
Üye
22 Eki 2015
48
0
6
ISTANBUL
bende hd cool kullandım (aslında verimli kullanamadım) bu yüzden babama verdim, bari düz cihaz olarak kullansınlar napıyım..

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
Next minix hd cool cihazıma usb ile ip tv , txt mu uzantılı dosyaları yüklemeye çalıştım fakat txt vb uzantılı dosyalar bulunamadı diyor.Tek tek elle girmek istemediğimden dolayı usb ile yüklemek istedim olmadı.Metin txt belgesinde kac tane ip tv adresi olması gerekiyor.....

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Daha önce aynı soruyu cevaplamıştım metin belgesinin içine hazırlamış olduğunuz kanalları atın dosyanın adını IPTV yapın usb belleğin içinde başka bir şey olmasın boş bir usb kullanın. IPTV 50 adet ile sınırlıdır.

50 olduğuna emin misin?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
...................................

Son düzenleme:

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Güncel ... Talepler artsın lütfen Cool - ınwiew ve diğer mağdur next modelleri tek mesajda modelleri yazıp gönderelim lütfen

emreks277

0
Üye
24 Ocak 2017
1
0
1
Ben kac defa powervu icin destek yolladim ama bana gelen e postada cool cihazlara destek verilmeyecegi yaziyor :hihh: