Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Samsung Galaxy J7 Prime Modelini Tanıttı

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]Samsung Galaxy J7 Prime Modelini Tanıttı[/h][h=2]Samsung pek çok pazarda yüksek satış rakamlarına ulaştığı J serisini Samsung Galaxy J7 Prime ile destekleyecek.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
samsung-galaxy-j7-prime-modelini-tanitti.jpg
Samsung son dönemlerin en hızlı üreticilerinden birisi olurken, her ay pek çok yeni model piyasaya sunuluyor. Marka tarafından yeni bir modelin daha piyasaya sunulacağı öğrenilirken, Samsung Galaxy J7 Prime hakkında tanıtım ile tüm özellikler de paylaşıldı. Samsung Galaxy J7 Prime ile birlikte J serisini daha da güçlendirecek olan Samsung, aynı zamanda orta segmente yönelik önemli bir modeli de piyasaya sunmuş olacak. Yapılan tanıtımlarda teknik özellikleri detaylı bir şekilde aktarılan Samsung Galaxy J7 Prime’da yer alacak en önemli özellikler şöyle;
5.5 inç Full HD (1080p) ekran
Exynos 7870 işlemci
3 GB RAM
32 GB depolama alanı
8 MP ön kamera
13 MP arka kamera
3300mAh batarya
Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi
Samsung Galaxy J7 Prime pek çok telefona göre oldukça üstün durumda. 3 GB RAM ve özel işlemcisi ile birlikte performans anlamında oldukça başarılı olacak Samsung Galaxy J7 Prime, bu bakımdan pek çok ülkede yine yüksek satış rakamlarına ulaşabileceğini gösteriyor. Cihaz için yapılan tanıtımlarda etiket fiyatı da paylaşılırken, cihazın 280 Dolar üzerinden satışa çıkacağı açıklandı.
[/FONT]

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
Arkadaslar j7 prime telefonumda bildirim sesini degistiriyorum fakat degistirdigim bildirim sesi calmiyor.sanki sabitlenmiş gibi ne secersem seceyim hep skyline caliyor.niye boyle.nasil duzeltebilirim

daimy2017

0
Üye
17 Ağu 2017
86
33
18
J7 kullananlar tecrübelerini paylaşabilir mi? Bir tane almayı düşünüyorum da.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
j serisi telefonlarda sürekli sorun ve arızalar çıkıyor tavsiye etmem 200 300 fazla verin A serisi alın veya durumunuz iyise s serisi alın derim

daimy2017

0
Üye
17 Ağu 2017
86
33
18
j serisinde arıza çıktığını duymamıştım. kullanan bir iki kişiye sordum memnun olduklarrını söylediler. ama yine de geridönüş için teşekkürler, göz önünde bulunduracağım.

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
google j7 prime özellikleri epey yaz özelliklere baktıgında j7 primenin ekranının TFT oldugunu göreceksin .samsung diger modellerinde süper amoled kullanırken .j7 prime TFT kullanmış yani fiyattan kısmak için kalitesini düşürmüş TFT ekranlar süper amoled kadar renkleri canlı göstermez ve sorunlu bir ekrandır TFT ekran araştırısan çok sorunlu bir ekran oldugunu yorumlarda görürsün .yinede tercih senin tabi .saygılarla