Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Yaklaşık 5 gündür bakımda olan Free Share serverlar an itibari ile bazı kanallar açık durumda... Yalnız yeni bir alt yapi protokole geçisten bahsediliyordu. Bu geçiş üzerinden son zamanlarda göstermeyen ve daha önceleri açılmayan kanallara bir etkisi söz konusu mu ? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
GİTTİİİ GİTTTİİ :((((
FreeShare Özelliği Olan Eski Seri Next&NextStar Cihazlar Hakkında.!!
Değerli Forum üyeleri ve Next Kullanıcılarına.

Daha önceden freeshare ( Ücretsiz Server) desteği verilmiş ve çok uzun yıllardır herhangi bir süre taahüdü yapmadan ücretsiz ve olarak desteklenen, artık üretimi ve satışı yapılmayan eski seri Next&NextStar seri cihazların freeshare desteği SONLANDIRILMIŞTIR.! (Eski AliChipli cihazlar, minix pembe,mavi,cool,inciew,combo, 18000 cx,18500 vb)

Halen üretimi ve satışı devam eden ve SÜRELİ OLARAK freeShare hizmete devam eden cihazlar KAPSAM DIŞIDIR. Mevcut son güncellemeleriyle bu uygulamayı kullanmaya devam edeceklerdir.(Süreleri bitene kadar.) (Macihana 2000 Serileri, Mini 2000,CX,FTA serileri, Amigoplus, vb +Plus serileri ve süreli olup henüz süresi bitmemiş cihazlar hariç).

FreeShare özelliği bitmiş olan cihazlar için herhangi süre uzatımı yapılmayacaktır. Şifreli kanalları izlemek isteyen kullanıcılar Harici olarak temin edecekleri Free yada ücretli CCcam hesapları ile şifreli kanalları izleme yolunu seçebilirler.

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Kardeşim şimdi benim 07.12.2017 de bitiyor ama şimdi den gitmiş. Ve son yeni yazılımda yükledim next 2000 hd minix
Ve son olarak 1 ay önce free share ler 18 aya çıkarıldı denilmiştir ne oldu da kapandı?????

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Kardeşim şimdi benim 07.12.2017 de bitiyor ama şimdi den gitmiş. Ve son yeni yazılımda yükledim next 2000 hd minix
Ve son olarak 1 ay önce free share ler 18 aya çıkarıldı denilmiştir ne oldu da kapandı?????

Öncelikle açıklamaları iyi okuyun!! sizin kullandığınız cihaz 2000 HD minix serisi, bu serilerde Freeshare süresi devam ediyor, yapamadığınız bir durum var ise cihazı yetkili servisine gönderin.

Genel konu için gerekli açıklamalar linkte verildiği için konu kapatılmıştır.!
http://www.next.web.tr/showthread.p...i-Next-amp-NextStar-Cihazlar-Hakkında-!!.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...