Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
bütün ustalarımızın ve arkadaşların bayramını en derin saygılarımla kutlar bayramların hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
en-yeni-ve-en-anlamli-kurban-bayrami-mesajlari.jpg

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Gurbetci olup vatanindan, sevdiklerinden ayri gecen bu kacinci bayramim sayamiyorum, bayramlari huzur ve mutluluk icerisinde aile ortaminin yasandigi yerlerde kutlamak cok guzel olur, ben boyle bayramlari ozledim, iste bu ozlenilen huzur dolu bayramlari yasamanizi temenni eder, omrunuzun bayram havasinda gecmesini dilerim. Fransadan Ulkemize ve tum gurbetcilere selamlar.
Sevdim seni cicek cicek bu sevda hic bitmeyecek guzel ulkemin guzel insanlarina en icten sevgi ve selamlar.

Son düzenleme:

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği günlerdir. Bayramlar insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Sevdiklerinizle sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram dilerim. Kurban Bayramınız Mübarek olsun.

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
Gurbetci olup vatanindan, sevdiklerinden ayri gecen bu kacinci bayramim sayamiyorum, bayramlari huzur ve mutluluk icerisinde aile ortaminin yasandigi yerlerde kutlamak cok guzel olur, ben boyle bayramlari ozledim, iste bu ozlenilen huzur dolu bayramlari yasamanizi temenni eder, omrunuzun bayram havasinda gecmesini dilerim. Fransadan Ulkemize ve tum gurbetcilere selamlar.
duygusal bir bayram mesajı yazmışınız sizede türkiyeden selamlar