Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool Serisi USB İle Yazılım Güncelleme

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Son Yazılımı Bilgisayarınıza İndirip Zip ten çıkartınız. Sonra flash belleğinize atınız ve cihazınıza takınız.

RQgkza.jpg

Menü Tuşuna Basarak USB Den Güncellemeye Giriniz.

nEbM3a.jpg

Güncelleme Dosyasını İndirdiğiniz Dosyayı Seçerek Başlata Basınız.

NkLAQk.jpg

Gelen uyarı mesajına evet konumu seçilip ok tuşlanmalıdır.

byvDon.jpg

Yazılım Yüklendikten sonra Cihazınız Kapanıp Açılacaktır. Son Yazılım Yüklenmiş Olacaktır.

mEX602.jpg

Karayeles

0
Üye
5 Eki 2016
6
0
1
Usb yi cihaz gormuyor cihaz dosyasinı
secicem dosya yok diyor ne yapmam gerekir rica etsem yardimci olurmusunuz...next minix cool kullaniyorum guncellemeyi indirdim rardan cikarip flas diske attim ama resimlerdeki gibi guncelleme yaparken dosya yok diyor..

Son düzenleme:

Karayeles

0
Üye
5 Eki 2016
6
0
1
Teşekkür ederim bicimlendirme yapınca oldu ama eglence bölümünde seceneklerde youtube yok.othello su doku ve IPTV var youtubeyi nasil eklerim.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Teşekkür ederim bicimlendirme yapınca oldu ama eglence bölümünde seceneklerde youtube yok.othello su doku ve IPTV var youtubeyi nasil eklerim.

Görebilmeniz için wifi aygıtını cihaza takmanız gerekiyor RALİNK 5370 chipset özellikli usb wi-fi aparatı destekliyor ayrıca yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarların mutlaka dönün değişikliklerin etkin olabilmesi için ayrıca cihazın bazı sorunları için 1.mesajı okuyun yeni yazılım verilmesi için talep gönderin.

konu: http://www.next.web.tr/showthread.php/11196-Next-Minix-HD-Cool-Cool-Inview-Kullanıcıları.html

Karayeles

0
Üye
5 Eki 2016
6
0
1
Usb den son yazilimi yukledikten sonra fabrika ayarlarina dön yapmam gerekiyor yanlismi anladim..

Karayeles

0
Üye
5 Eki 2016
6
0
1
Ben youtubeyi telefonun neti üzerinden izlicem telefon üzerinden youtube izlemem mümkunmu..

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Ben youtubeyi telefonun neti üzerinden izlicem telefon üzerinden youtube izlemem mümkunmu..

Wifi aygıtını takmanız gerekecek çünkü telefondan wifi paylaştığınız an cihazın wifi aygıtını görmesi gerekecek daha önce denemedim wifi aygıtını takın telefonunuzdan wifi'yi paylaşıp gereçlerden bakın telefonunuzu görürse bağlanabilirsiniz.

apolermi

0
Üye
4 Eyl 2016
27
1
3
ya ben ne yaptıysam başaramadım.dosyayı indirdim fat 32 yaptım cihaza taktım ama bir türlü dosyayı görmüyor.yardımcı olun lütfen

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
ya ben ne yaptıysam başaramadım.dosyayı indirdim fat 32 yaptım cihaza taktım ama bir türlü dosyayı görmüyor.yardımcı olun lütfen

Usb belleği formatlayın boş bir usb kullanın 16MB'nin üstünde flash bellek kullanmayın cihaz görmeyecektir indirdiğiniz dosyayı zipten çıkarın dosyayı usb belleğe öyle atın.