Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool Serisi IPTV Girme İşlemi { Başka Konu Açmayınız. }

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
İndirdiğiniz Güncel İptv Dosyasını Zipten Çıkartıp Flash Belleğinize Atınız.

40plqp.jpg

Kumandanızdan Menü Tuşuna Basarak Eğlence Bölümünden IPTV Giriniz.

yVG4L9.jpg

Kumandanızdan Yeşil Tuşa Basınız.

vZa45m.jpg

USB Seçip Okeyleyiniz.

byvbD0.jpg

IPTV Kanalları Eklenecektir.

qEABBQ.jpg

Listeden Kanalı seçip Kırmızı Tuşla Tam ekran Yapabilirsiniz.

88618k.jpg

lEQ1Ep.jpg

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
Next minix hd cool cihazıma usb ile ip tv , txt mu uzantılı dosyaları yüklemeye çalıştım fakat txt vb uzantılı dosyalar bulunamadı diyor.Tek tek elle girmek istemediğimden dolayı usb ile yüklemek istedim olmadı.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Next minix hd cool cihazıma usb ile ip tv , txt mu uzantılı dosyaları yüklemeye çalıştım fakat txt vb uzantılı dosyalar bulunamadı diyor.Tek tek elle girmek istemediğimden dolayı usb ile yüklemek istedim olmadı.

Metin belgesinin içine hazırlamış olduğunuz kanalları atın dosyanın adını IPTV yapın usb belleğin içinde başka bir şey olmasın boş bir usb kullanın.

Ayrıca cihazın sorunları için talepte bulunalım yeni yazılım için 1.mesajdaki sorunları gönderin konu: http://www.next.web.tr/showthread.php/11196-Next-Minix-HD-Cool-Cool-Inview-Kullanıcıları.html

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18

bende cool cihaza yukleyemedim sebebi nedir acaba

2 Haz 2012
31
5
8
öncelıkle selam alaykum herkesın mubarek kurban bayramı kutlu olsun bende samsung galaxsi tablet androit var bır türlü iptv yükleyemıyorum bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım beklıyorum saygılarımla

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
öncelıkle selam alaykum herkesın mubarek kurban bayramı kutlu olsun bende samsung galaxsi tablet androit var bır türlü iptv yükleyemıyorum bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım beklıyorum saygılarımla
aleyküm selam
googleplayden smart gse iptv uygulamasını indir sınırsız xtream ekleme artı m3u dosya yükleme artı tek akış adres oynatma artı m3u satırı girip dosyayı direk indirip hafızalama ve oynatma hepsi mevcuttur
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsetech.smartiptv&hl=tr

Son düzenleme: