Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Kullanıcıları Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
ihtiyar16

--------------------

Bu cıhazı bir aydır kullanıyorum. Nitelikli bir minik uydu alıcı. 2000 serisi eski modellerinide kullandım çok memnun kalmıştım:eek:kok:
Benide listeye yazabilirsiniz. Teşekkürler

Son düzenleme:

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Sarı renkli kanallar

Arkadaşlar iki gündür benim cihazda hotbirde free share ile çözülen sarı renkli kanallar beyaz renge döndü genel bir durum mu yoksa benim cihazda mı böyle bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

ergunnugre

0
Üye
24 Kas 2016
1
0
1
bende aldım cihaz çok güzel ama kumandası sanki çok verimli değil gibi

listeye eklendimmi?

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar iki gündür benim cihazda hotbirde free share ile çözülen sarı renkli kanallar beyaz renge döndü genel bir durum mu yoksa benim cihazda mı böyle bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Beyaz renge döndü derken free share çalışmıyormu.! Allah aşkına daha anlaşılır şekilde yazın.!!!!

--------------------

ihtiyar16

--------------------

Bu cıhazı bir aydır kullanıyorum. Nitelikli bir minik uydu alıcı. 2000 serisi eski modellerinide kullandım çok memnun kalmıştım:eek:kok:
Benide listeye yazabilirsiniz. Teşekkürler

Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanınız kullanıcı listeye eklendiniz...

ihtiyar16

0
Üye
9 Ocak 2017
43
8
8
Bursa
Beyaz renge döndü derken free share çalışmıyormu.! Allah aşkına daha anlaşılır şekilde yazın.!!!!

--------------------

Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanınız kullanıcı listeye eklendiniz...

Çalışıyor sadece sarı renkli kanalların rengi beyaz oldu. Şifreli kanallar farklı renkte iken free share in çözdüğü kanallar daha rahat anlaşılıyordu.Teşekkürler

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Çalışıyor sadece sarı renkli kanalların rengi beyaz oldu. Şifreli kanallar farklı renkte iken free share in çözdüğü kanallar daha rahat anlaşılıyordu.Teşekkürler

Cihazın adaptörünün fişini çıkarın tekrar takın düzelmez ise o zaman cihaza fabrika ayarları menüsünden 1 nolu seçeneği seçerek reset yapın...

habbippak

0
Üye
11 Ocak 2017
1
0
1
slm arkadaşlar bende next mini 2000 almak istiyorum bu cihazla hangi yayunları açıp izleyebilirim yardımız için teşekkürler.

xkarakusx

0
Üye
30 Ara 2012
1
0
1
haydar ustam next web de eski bi yazınızı okudum.ali chip setli hiçbir next ürününü tavsiye etmediğinizi söylemişiniz.şimdi next 2000 de ali chipsetli.halen aynı fikirdemisiniz.

rolyef

0
Üye
12 Ocak 2017
2
1
3
Dostlar cihaz yarin elime gececek.Adim adim kurulumun nasil yapilacagini nereden bulabilirim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
gürcancell(27.10.2016)

Hayırlı olsun güle güle kullanınız listeye eklendiniz.

slm arkadaşlar bende next mini 2000 almak istiyorum bu cihazla hangi yayunları açıp izleyebilirim yardımız için teşekkürler.

Cihazın FREE-SERVERİ nde bir çok uydudan açılabilen kanallar mevcuttur.

Dostlar cihaz yarin elime gececek.Adim adim kurulumun nasil yapilacagini nereden bulabilirim.

Cihaz elinize bir geçsin yardımcı oluruz merak etmeyiniz.

bende next minix internetli olduk

Hayırlı olsun güle güle kullanınız listeye eklendiniz.

--------------------

haydar ustam next web de eski bi yazınızı okudum.ali chip setli hiçbir next ürününü tavsiye etmediğinizi söylemişiniz.şimdi next 2000 de ali chipsetli.halen aynı fikirdemisiniz.

Evet sevgili kardeşim aynen doğrudur hiç kimseye minix serisi cihaz tavsiye etmedim ama bu 2000 Hd BAMBAŞKA.! Yani tavsiye edebileceğim yegane minix ilk cihazdır bu seri...

Son düzenleme:

Anthem

0
Üye
3 Kas 2013
1
0
1
Arkadaşlar ben bu uydu alıcısından almayı düşünüyorum. Daha önce minix cool kullanmıştım. O modelde iptvde donma ve kitlenme sorunu vardı. Kapatıp açmak gerekiyordu. Peki modelde ısınma kitlenme gibi durumlar varmıdır? çalışmayan uygulaması varmıdır? Malum bazı uydu alıcılarında youtube var diyor bir süre sonra çalışmıyor. Birde mini uydu alıcıları çabuk bozuluyor diyorlar. Doğrumudur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...